Нові цифрові фоторамки від BBK

460

Компанія BBK Electronics анонсувала випуск нових моделей цифрових фоторамок – LF705D і LF802D. Новинки відрізняються великим об’ємом вбудованої пам’яті (1 Гб) і різноманітними мультимедійними функціями.Цифрова фоторамка BBK LF705D

Цифрова рамка LF705D випускається в двох дизайнерських рішеннях – з класичною чорною обвідкою – LF705D (BW) і з візерунком на сірому тлі – LF705D (GW1). Спеціальний орнамент, нанесений на корпус моделі LF705D (GW1), перетворює рамку в повноцінний декоративний елемент будь-якого інтер’єру.

Завдяки більш високій роздільній здатності матриці (800х480 пікселів) і екрану з діагоналлю 8 дюймів (20 см), модель LF802D підходить для перегляду улюблених фотографій і відтворення відео в форматі MPEG-4. Цифрова рамка також володіє універсальним зчитувачем карт пам’яті xD/sD/MMS/MS/CF, який забезпечує повну сумісність з будь-якими типами фотоапаратів.

Великий обсяг вбудованої пам’яті нових моделей цифрових фотокамер BBK дозволяє зберігати велику кількість фотографій, аудіо – і відеофайлів і в будь-який момент мати доступ до широкого набору розважального контенту. Вбудовані в корпус рамки стереодинаміки забезпечують гарну якість відтворення звуку. Таким чином, пристрій можна використовувати і в якості цифрового сімейного фотоальбому, і в якості повноцінної медіатеки. Вбудований USB-порт забезпечує легке завантаження зображень, відео та музики з будь-яких зовнішніх USB-сумісних пристроїв, у тому числі з флеш-брелока.

Відмінною особливістю всіх цифрових рамок BBK є режим одночасного відтворення графічних і музичних файлів, що розширює мультимедійні можливості пристроїв. Щоб зробити перегляд фотографій по-справжньому захоплюючим, експериментуючи з ефектами і додаючи музичний супровід, можна створити свої власні мініатюрні фото – і кіносюжети.

У комплект до всіх цифровим фоторамкам BBK входить пульт дистанційного керування, який забезпечує зручну навігацію по меню. Крім того, всі фоторамки забезпечені знімною підставкою і можуть кріпитися до стіни.

Перші моделі надійдуть в продаж на початку 2009 року.