Нові супертонкі цифрові камери Cyber-shot T77 і Cyber-shot T700

406

Компанія Sony представила дві нових чудових моделі цифрових камер
Cyber-shot Т-серії.

Cyber-shot T77 – одна з найбільш тонких у світі камер з 4х оптичним зумом.
Надкомпактна 15-міліметровий фотокамера (13,9 мм в самому тонкому перерізі) настільки тонка, що практично непомітна в кишені піджака або сорочки. Доступні п’ять кольорів корпусу – чорний, срібний, зелений, рожевий і шоколадний.

Sony Cyber-shot T77

Витончений дизайн гладкого корпусу цієї моделі підкреслять широким 3-дюймовим сенсорним РК-дисплеєм.

Ця невелика модель оснащена цілим рядом функцій, що дозволяють робити високоякісні знімки. Об’єктив Carl Zeiss Vario-Tessar з 4х оптичним збільшенням забезпечує чіткість зображення навіть при роботі з великими планами.

Sony Cyber-shot T77

Удосконалена функція розпізнавання посмішки Smile Shutter дозволить відобразити ще більше щасливих моментів завдяки увеличееной чутливості даного режиму. Технологія розпізнавання осіб Face Detection також стала ще більш досконалою: тепер вона не тільки розрізняє особи, але і автоматично налаштовує фокусування і експозицію, створюючи чіткі реалістичні портрети з природним тоном шкіри обличчя.

Завдяки новій функції розпізнавання закритих очей Anti-blink Technology ви можете бути впевнені, що портрети не будуть зіпсовані через те, що людина в кадрі випадково моргнув. У режимі «Portrait Mode» камера робить два швидких послідовних знімка, автоматично видаляючи ті з них, на яких людина закрив очі.

Sony Cyber-shot T77

Технологія інтелектуального розпізнавання сцен Itelligent Scene Recognition також зазнала вдосконалення. тепер не потрібно самостійно підбирати відповідний варінт. Фотокамера автоматично визначить оптимальний режим зйомки для кожного конкретного моменту, вибравши одну з широкого спектру сцен: від портретів і пейзажів, до великих планів в режимі макрозйомки. Itelligent Scene Recognition також допомагає підібрати найбільш відповідні налаштування для фотографій в умовах складного або недостатнього освітлення.

Завдяки потужному процесору BIONZ, високої чутливості (ISO 3200) і технології RAW Noise Reduction, камера робить високоякісні знімки при тьмяному освітленні і в закритому приміщенні без використання спалаху. Технологія Dynamic Range Optimiser (DRO) забезпечує точний баланс світла і тіні, а також покращує експозицію для отримання більш природних знімків при фотографуванні предметів у сценах, коли джерело світла розташовується ззаду. Закінчивши зйомку, користувач може запустити відзнятий матеріал у вигляді слайдшоу з музичним супроводом. Крім того, можна підключити Cyber-shot T77 до HD-телевізора і дивитися знімки на великому екрані у форматі High Definition.

Додатково можна придбати м’який LCS-THP футляр з натуральної шкіри, який захистить камеру від подряпин і пилу.

Нова цифрова камера Cyber-shot T700 надає фотолюбителям нову можливість: тепер ви зможете носити всю вашу улюблену фотоколекцію з собою. Компактна, товщиною всього 16,4 мм (15,2 мм в самому тонкому перерізі), вона здатна вмістити до 40 тис. зображень на значну внутрішню пам’ять ємністю 4 Гб.

Sony Cyber-shot T700

Як і Cyber-shot T77, модель T700 виконаний у п’яти різних колірних варіантах – чорному, срібному, золотому, рожевому і червоному.

На задній панелі камери розташований широкий 3,5-дюймовий РК-дисплей Xtra Fine, який забезпечує високу якість зображення, легку навігацію по створених матеріалів та швидке налаштування параметрів зйомки. Управління фотокамерою здійснюється за допомогою натискання на РК-дисплей (функція Touch Panel).

Sony Cyber-shot T700

Cyber-shot T77 – це «розумний фотоальбом», який самостійно сортує знімки по папках, полегшуючи пошук потрібних фото. Режим «Album mode» автоматично сортує фото по папках «Немовлята», «Діти», «Дорослі» і навіть «Усміхнені обличчя». Крім того, камера дозволяє швидко і легко завантажити улюблені фото на фотосайт або блог.

Sony Cyber-shot T700

Функція PC sync синхронізує відзнятий матеріал між камерою Cyber-shot і комп’ютером. Досить натиснути одну кнопку, щоб Easy Exporter з Picture Motion Browser (програми поставляються в комплекті фотокамери) перемістив повнорозмірні оригінали зображень в комп’ютер, і при цьому зберіг компактні копії фотографій в пам’яті фотокамери, дозволяючи використовувати її як мобільний фотоальбом.

Як і модель T77, Cyber-shot T700 підтримує функцію розпізнавання посмішки Smile Shutter, поліпшену систему розпізнавання осіб Face Detection, функцію інтелектуального вибору сцени Intelligent Scene Recognition і технологію розпізнавання закритих очей Аnti-blink Technology.

Камери Cyber-shot T77 і T700 надійдуть у продаж у вересні 2008 р.