Нові навушники від AKG

502

Компанія AKG скоро представить на ринку нові міні-навушники для активних, мобільних людей. Моделі сумісні з телефонами з вбудованим плеєром, портативними комп’ютерами, iPod, iPhone, а також CD/DVD/MP3-плеєрами.

Стильний дизайн і унікальний складаний механізм 3D-axis роблять ці моделі придатними для подорожей і будь-якій рухомій діяльності.

До 420. Зручні напіввідкриті навушники До 420 мають патентованим оголів’ям, які регулюються в трьох положеннях, а також м’яким чохлом для зручності зберігання навушників. До 420, як і інші навушники AKG, дає чистий звук без найменших спотворень навіть на високих рівнях гучності.

AKG К 430

До 430.Закриті навушники До 430 ізолюють від навколишнього шуму. До 430 мають широкий динамічний діапазон. Якщо ви хочете налаштуватися на бажану гучність, регулятор, розташований на кабелі навушників, виявляється дуже зручним: вам не потрібно шукати свій портативної плеєр для перемикання гучності. Ще однією особливістю До 430 є самоподстраиваемое наголов’я, що забезпечує зручність використання і портативність.

К 450

До 450.
Високодинамічні закриті навушники До 450 стануть незамінним супутником в будь-якому місці з будь-яким портативним плеєром. Функціональні можливості цієї моделі ширше, ніж у звичайних навушників: завдяки доладного механізму 3D-Axis тепер вам не доведеться думати про те, як зручніше одягнути навушники, а легко знімний кабель вирішує питання про зручність перенесення. Використання гарнітури Bluetooth (купується окремо) дозволить не тільки прослуховувати улюблену музику, відтворену на будь-якому мобільному телефоні, має функцію Bluetooth, а також здійснювати дзвінки. У комплект також входять чохол для зберігання і перенесення і перехідник з mini-Jack на stereo Jack.

К 480 NC

ДО 480 NC.
Основне завдання, розв’язувана даними навушниками, – забезпечення максимально чистого і насиченого звуку. Закритий дизайн і система шумозаглушення створять повну ізоляцію від навколишнього світу. Використання гарнітури Bluetooth (опціонально) ще більше розширить можливості. Для зручності використання застосовані м’які амбюшуры.

Надходження новинок очікується в кінці листопада.