Нові компютери від «Ексімер»

382

Компанія «Ексімер» оголосила про старт нової продуктової політики.

Компанія запропонувала своїм покупцем комп’ютери, розподілені по п’яти базових сегментів – у відповідності з найбільш актуальними запитами і смаками споживачів. Причому всередині кожного сегмента свободу вибору забезпечують кілька варіантів комплектації.

Excimer Gamer – серія комп’ютерів з добре охолоджуваним корпусом, датчиками температур і внутрішнім підсвічуванням для нічних баталій. Начинка Excimer Gamer відповідає сучасним вимогам розробників ігор – оперативна пам’ять збільшена до 4 Гб, місткість жорсткого диска може досягати 1 Тб.

Excimer Creative – професійні комп’ютери для фахівців в області графічних програм, цифрового монтажу, музики. Ця серія від «Ексімер» оснащується комплектуючими топ-класу, забезпечуючи великий запас потужності – процесор Intel Core Duo / Core 2 Quad, відеокарта швидкістю реакції матриці 9600 512 Мб та вище. Eximer Creative відповідають потребам дизайнерів, архітекторів, музикантів, програмістів.

Excimer Starter – комп’ютери для тих, хто використовує PC переважно для роботи або навчання. У них розробники реалізували принцип необхідної достатності, забезпечивши користувача зручною і недорогою робочою станцією за доступною ціною. Starter дозволяє запускати стандартні офісні програми, а також навчальні програми, переглядати DVD.

Excimer Connect адресовані тим, хто використовує комп’ютер для спілкування в мережі. Моделі цього ряду містять усі можливості для використання існуючих способів інтернет-комунікації – від ICQ до веб-камери і інтернет-телефонії.

Ще один сегмент нового модельного ряду відведена для комп’ютерів – Excimer Life. У нього включені потужні універсальні машини з збільшеною (до 3 Гб) оперативної пам’яттю і жорстким диском підвищеної (до 500 Гб) ємності. Ці машини можна використовувати для створення фільмів для сімейного архіву, зберігання аудиотеки, спілкування і отримання інформації з інтернет, ігор.

Старт продажів нового модельного ряду «Ексімер» планується на серпень 2008 року.