Нові фотокамери Samsung NV: з швидкодіючою системою стабілізації

175

Компанія Samsung Electronics представила нову серію цифрових камер NV — NV24HD, NV4, NV30 і NV40, відрізняються елегантним виглядом, функцією автоматичного балансу контрасту (Auto Contrast Balance) і швидкодіючої системою стабілізації ASR.Samsung NV24HD

Серія NV являє собою цифрові камери з високою роздільною здатністю і об’єктивами фірми Schneider. Алюмінієві анодовані корпусу нових пристроїв випускаються в двох кольорах: глибокому чорному і сріблясто-сірому з ефектною глянцевою поверхнею.

Samsung NV24HD

Samsung NV24HD

Система стабілізації (Fast ASR — Advanced Shake Reduction) дозволяє отримувати чіткі зображення при витримках до 0,7 с, а функція автоматичного балансу контрасту (ACB — Auto Contrast Balance) дозволяє автоматично коректувати щільність зображення об’єктів за рахунок автоматичного аналізу їх яскравості і дає правильну картинку навіть при високих контрастах і контровому світлі.

Samsung NV24HD

Samsung NV24HD

Інноваційний сенсорний інтерфейс керування камерою Smart Touch забезпечує більш зручну, ніж раніше, можливість вибору і регулювання необхідних функцій буквально кінчиками пальців за рахунок різних комбінацій L-образно розташованих горизонтальних і вертикальних кнопок.

Камери пропонують функцію розпізнавання осіб при автоматичному фокусуванні і вимірі експозиції для досконалої портретної фотографії, а корекція «червоних очей» автоматично усуває цей недолік на додаток до ручних налаштувань при зйомці. Додано також можливість знімати високоякісне відео і створювати мультиплікації у форматі GIF, а також є функції, що забезпечують виділення окремих кадрів з відеокліпів і дозволяють робити знімки довжиною серії до 20 фотографій зі швидкістю 7 кадрів в секунду. Також передбачена гнучка система підзарядки, що дозволяє заряджати батарею камери не тільки від мережі, але і від ноутбука або настільного комп’ютера.

Samsung NV24 HD
Ця 10-мегапіксельна камера з 3,6 х об’єктивом Schneider-Kreuznach Varioplan (еквівалент 24-86 мм) здатна знімати відео високої чіткості (High-Definition). Крім того, це наймініатюрніша в світі камера з надширококутним об’єктивом при вирішенні 10 мегапікселів.

NV24 HD забезпечує роздільна здатність відео до 720p при швидкості зйомки 30 кадрів/с При записі камера використовує стиснення H. 264 — кодек високої чіткості, який став індустріальним стандартом. При цьому новий пристрій підключається до телевізора високої чіткості через фірмовий док, підтримує фірмову технологію Samsung HDMI CEC.

Samsung NV4

Samsung NV4

Samsung NV4
8-мегапіксельна камера з 3х оптичним зумом відрізняється компактними розмірами (94,5x57x17,5 мм) завдяки тому, що об’єктив не висувається. У новій камері передбачено 2,5-дюймовий РК-екран. Для перегляду і показу знімків іншим користувачам є інтуїтивно зрозуміла функція Multi-Slide Show, що дозволяє відтворювати фотографії з п’ятьма різними ефектами переходу і програвати заздалегідь завантажену музику або MP3-файли. При цьому камера підтримує і мультимедіа-технологію Samsung PMP — портативного медіа-плеєра.

Samsung NV4

Samsung NV4

В режимі зйомки відео надтонка i8 підтримує роздільну здатність SVGA (800х592 пікселів), а запис ведеться у форматі MPEG-4, що забезпечує відмінну якість при мінімальному розмірі файлу.

Чутливість досягає 3200 ISO, а діапазон витримок становить від 1/2000 до 15 с.

Додатково до PMP, NV4 демонструє новаторську функцію Samsung World Tour Guide, що надає користувачеві відомості про 4500 регіонах в 30 країнах, що допомагають спланувати поїздку і зорієнтуватися в дорозі.

Samsung NV4

Samsung NV4

Ще однією особливістю камери є новий допоміжний перемикач Photo Style Selector (PSS), розширює творчі можливості фотографа при зйомці за рахунок оперативного вибору цілого ряду ефектів.

Переключивши камеру в режим PMP, користувач може слухати улюблену MP3-музику або дивитися кіно на великому екрані високого дозволу. Для прослуховування музики або звукового супроводу кіно в i8 передбачено гніздо діаметром 2,5 мм для навушників або зовнішнього гучномовця, а для поліпшення об’ємного звуковідтворення є підтримка технології SRS 3D.

Samsung NV40 і NV30
В 10,5-мегапіксельною камері NV40 і 8-мегапіксельною NV30 з 3х об’єктивом Schneider-Kreuznach Varioplan покращена подвійна система стабілізації зображення Dual Image Stabilization комбінує фірмову оптичну стабілізацію Optical Image Stabilization (OIS) з цифровою — Digital Image Stabilization (DIS).

Samsung NV30

Samsung NV30

Samsung NV30

Samsung NV30

Samsung NV30

Samsung NV30

Обидві системи можуть працювати одночасно, забезпечуючи чіткі і яскраві знімки навіть при сильних струсах камери. До числа інших корисних і зручних функцій відносяться Face Recognition, що забезпечує оптимальну експозицію і фокусування при портретній зйомці в самих різних умовах, аж до зйомки проти світла, визначаючи положення до 9 осіб, дозволяючи домагатися максимальної якості навіть під час зйомки групових портретів; автопортрет Self Portrait і автоматичне придушення ефекту «червоних очей» Auto Red Eye Fix.

Чутливість досягає 3200 ISO, а дозвіл великого 2,5-дюймового екрану складає 230 тис. пікселів.

Samsung NV40

Samsung NV40

Samsung NV40

Samsung NV40

Ще однією особливістю камер є новий допоміжний перемикач Photo Style Selector (PSS), розширює творчі можливості фотографа при зйомці за рахунок оперативного вибору цілого ряду ефектів.
Камери можуть записувати відео з роздільною здатністю 640×480 пікселів на швидкості до 30 кадрів/с.