Нове МФУ Xerox з ароматизатором повітря

424

Компанія Xerox оголосила про випуск нового монохромного лазерного БФП формату А4 Xerox Phaser 3100MFP. Пристрій відрізняється компактними розмірами і дизайном. Пристрій розроблений для використання вдома і в невеликих офісах.

Новинка працює зі швидкістю 20 сторінок в хвилину і володіє поліпшеною якістю друку, що досягається за рахунок дозволу 2400х2400 dpi. Основними рисами моделі є потужний процесор, великий обсяг оперативної пам’яті, а також наявність безлічі додаткових функцій.

Вперше Phaser 3100MFP пропонує новий оригінальний аксесуар – ароматизатор повітря, який буде доступний у п’яти різних варіантах. Ароматичний змінний брикет легко встановлюється на корпус моделі, над вбудованим вентилятором охолодження. Використання цього аксесуара під час роботи МФУ дозволить наповнити навколишній простір будинку або офісу ароматом свіжості і зробить роботу з пристроєм ще приємніше.

Вбудований кольоровий сканер дозволить сканувати зображення з роздільною здатністю 4800х4800 dpi. Додатковий USB-порт, зручно розташований на передній панелі, допоможе зберегти результати сканування на флеш-накопичувачі безпосередньо, без зайвих включень комп’ютера. Цьому також сприяють повноцінна QWERTY клавіатура РК-дисплей, розташовані на центральній панелі корпусу. Надати додаткову зручність і мобільність у використанні Phaser 3100 MFP допоможе опціональний модуль Wi-Fi.

Серед інших корисних можливостей Xerox Phaser 3100MFP можна відзначити двосторонній друк в ручному режимі, копіювання обох сторін посвідчення на один лист, друк водяних знаків, постерів, річних календарів і автоматичне сортування документів.

Апарат буде доступний у двох конфігураціях: Phaser 3100MFP/S (з принтером, копіром і сканером) і Phaser 3100MFP/X, який додатково оснащений факсом і автоподатчиком документів, ємністю 50 аркушів. Модель Xerox Phaser 3100MFP/X може бути додатково оснащена бездротовою телефонною трубкою і адаптером для відправки факсів мереж VoIP. Завдяки цим ключовим опцій користувачі отримають всі зручності автоматичного прийому факсів без обмеження користування телефоном. Сертифіковане ЗА Abbyy FineReader вже входить в стандартний комплект постачання Phaser 3100MFP/X.