Нове МФУ від Xerox

476

Компанія Xerox оголосила про випуск нового багатофункціонального пристрою Phaser 3300MFP. Це монохромне пристрій формату А4 поєднує можливості принтера, копіра, сканера, факсу і призначений для малих і середніх робочих груп.

Новинка працює зі швидкістю до 28 сторінок в хвилину, володіє поліпшеною якістю друку і функцією автоматичного дуплексу, яка значно спрощує створення двосторонніх документів. Пристрій відрізняється високою ємністю лотків для подачі паперу (250 листів основний лоток, 50 аркушів автоматичний податчик оригіналів), що дозволяє скоротити кількість перерв у пресі і підтримувати високу продуктивність. Вбудована мережева карта дозволяє легко інтегрувати апарат в сучасну офісну мережу, а невеликий час виходу першої сторінки – 8,5 секунд зводить до мінімуму очікування початку роботи.

На додаток до стандартних можливостей, Phaser 3300MFP пропонує всі переваги використання USB-порту, розташованого на передній панелі корпусу. Це дає можливість друкувати й сканувати документи, не переносячи їх на комп’ютер або внутрішню пам’ять пристрою. Висока роздільна здатність вбудованого кольорового сканера 4800х4800 dpi – забезпечує гарну якість роботи з кольоровими зображеннями.