Нова серія навушників Sony

440

Компанія Sony представила нову серію навушників.
Привабливі для найбільш вимогливих цінителів аудіо, які вимагають гранично високих технічних характеристик від компактних навушники з вушними вкладками, модель MDR-EX700LP поєднує сучасні матеріали і новаторський дизайн, щоб забезпечити високу якість звуку в русі.


Нова серія навушників Sony
Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Модель MDR-EX700LP поєднує найбільші у своєму класі розміри з новою багатошаровою конструкцією мембрани, щоб забезпечити вищу точність відтворення і глибину звуку.

Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Ця модель оснащена 16 мм мембраною нової конструкції, в даний час найбільшою для навушників з вушними вкладками, що забезпечує високу чутливість з поліпшеним динамічним діапазоном і розширену низькочастотну характеристику.

Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Щоб ці навушники були комфортними у використанні, для їх величезною мембрани була застосована нова вертикальна конструкція, в якій формувач повернутий боком. Орієнтований по-новому драйвер мембрани поміщений в тонкий і міцний магнієвий корпус, який запобігає вібрації.

Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Збільшений формувач доповнюється розробленої Sony нової унікальної багатошарової мембраною, виготовленої з ультратонких і міцних матеріалів. Ця вдосконалена конструкція забезпечує надзвичайно високу жорсткість для мінімального резонансу в поєднанні з обмеженим фарбуванням звуку і поліпшеною високочастотної характеристикою.

Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Також заново розроблені для моделі MDR-EX700LP, високо ефективні гібридні силіконові вкладиші мають нову форму, яка дозволяє їм надійно триматися у вусі, покращити звукоізоляцію і зменшити витік звуку. Всередині супер м’якого силіконового вкладиша знаходиться жорсткий силіконовий канал, який не деформується при носінні вкладишів і запобігає витік звуку з формувача. У стандартну комплектацію моделі входять також вушні вкладиші семи розмірів, що забезпечує надійну індивідуальну підгонку для будь-якого користувача. Модель MDR-EX700LP укомплектована також футляром з шкіри вищого ґатунку.

Новая серия наушников Sony
Нова серія навушників Sony

Передбачені також зручні і елегантні навушники з вушними вкладишами MDR-EX75SL з широкою частотною характеристикою і відмінною чутливістю.

Для тих любителів музики, які цінують зовнішній вигляд так само високо, як якість аудіо, створена нова серія MDR-AS Active.

Ідеальні супутники для занять спортом, тренувань у спортзалі і просто в щоденних поїздках на роботу, нові навушники серії Active поєднують привабливий міський стиль з високоякісним звуком завдяки 13,5 мм мембран.

П’ять моделей серії Active, які завдяки своїй конструкції надійно тримаються при будь-яких рухах користувача, об’єднані єдиним стилем, який підкреслюється ефектним алюмінієвим корпусом і анодованої обробкою деталей.

Флагманську модель MDR-AS100W відрізняє ультралегкий конструкція з надійним кріпленням у вусі, ідеальна для будь-якого користувача, незалежно від того, займається він бігом або просто намагається встигнути на поїзд. До числа функцій, зручних для активних занять, відносяться також нова система протиударною захисту і механізм захисту від вологи.
Односторонній шнур розташований так, щоб не застрягнути при русі. Передбачено також зручний 60 см короткий шнур, який легко кріпиться до нарукавному ременя для плеєра Walkman або іншого персонального музичного плеєра.

Модель MDR-AS40EX забезпечена надійними завушинами трьох розмірів, які підійдуть до будь-якого вуха. Заушину можна моментально зняти, після чого навушники перетворяться в звичайні навушники з вушними вкладишем. Як і флагманська модель серії MDR-AS100W, ця модель оснащена коротким 60 см шнуром для використання з нарукавними ременем, а також 60 см подовжувальним шнуром, який дозволяє перетворити короткий шнур в звичайний.

Модель PFR-V1, яка являє собою радикальний відхід від традиційного дизайну навушників, являє собою портативну акустичну систему, яка відтворює атмосферу концертного залу.

Забезпечуючи вищу якість прослуховування при активному русі, навушники PFR-V1 являють собою портативну акустичну систему, яка відтворює звук найвищої якості у відкритому і природному звуковому просторі. Розроблені командою фахівців Sony з акустичним системам, навушники PFR-V1 ідеальні для використання з hi-fi системами, ігровими центрами PlayStation і в домашніх кінотеатрах, які вимагають потужного і бездоганного об’ємного звучання, навколишнього слухача з усіх боків.

Середні і високі частоти генеруються парою сферичних формувачів, які розташовані прямо навпроти вушного каналу. Таким чином, створюється відкрите звуковий простір, як ніби ви слухаєте звук, створюваний звичайними повнорозмірними акустичними системами, а не закритими формирователями навушників, які відокремлюють слухача від природного простору кімнати. Незважаючи на «відкриту» конструкцію зовнішня витік звуку мінімальна завдяки близькості динаміків до вуха. Низькі частоти надходять прямо в вухо по додатковому звуководу нової конструкції, який забезпечує передачу низькочастотних звуків без втрат. Наявний в комплекті активний підсилювач звуку дозволяє перемикати рівні гучності для отримання ще більш потужного і динамічного звуку.