Нова серія ДБЖ EAST EA200

396

Компанія MAS Elektronik AG, офіційний дистриб’ютор, сервісний центр фірми EAST Power в Росії і країнах СНД, повідомила про початок поставок нової серії Line-Interactive джерел безперебійного живлення EAST EA200 потужністю від 350 до 3000 ВА.

Нові джерела призначені для захисту домашніх комп’ютерів, робочих станцій, периферійного обладнання, касових апаратів.

Джерело EA200 створений на основі Line-Interactive технології, забезпечує захист підключеного до нього обладнання від всіх найбільш поширених проблем з електроживленням. У разі зникнення напруги в мережі живлення ДБЖ переходить на живлення від батарей, причому час перемикання не перевищує 6 мс. Джерела мають однофазний вхід і однофазний вихід. ДБЖ цієї серії оснащуються світлодіодною індикацією або РК-дисплеєм, які інформують користувачів про режими роботи, поточний стан ДБЖ, перевантаження і необхідність заміни батарей.

Серед особливостей EA200: широкий вхідний діапазон напруги (220 В ±25%); функція «холодного» старту; сумісність роботи з генераторами; автоматичний заряд батарей при відключеному ДБЖ; висока надійність захисту від імпульсних стрибків, а також підвищеного або зниженого напруги; фільтрація електромагнітних перешкод; самодіагностика при запуску; можливість «гарячої» заміни батарей; моніторинг через стандартний комунікаційний порт RS232 або піт USB; наявність фронтальних панелей будь-якого забарвлення.