Нова серія Cyber-Shot W: 5 моделей з 5х зумом

440

Популярна серія W фотокамер Sony Cyber-shot знаходить у 2008 році оновлений вигляд завдяки п’яти новим стильним фотокамер, які поєднують високу якість зображення формату Високої Чіткості (HD) з простотою використання.


Нова серія Cyber-Shot W: 5 моделей з 5х зумом

Випускаються в декількох колірних варіантах, нові фотокамери Cyber shot серії W з алюмінієвим корпусом виділяються чіткими лініями і сучасним дизайном.
Флагманом серії є фотокамера Cyber-shot W170 з ефективним дозволом 10,1 мегапікселя і збільшеним яскравим 2,7-дюймовим РК-екраном Clear Photo з роздільною здатністю (230 тис. точок), що забезпечує високу контрастність зображення навіть при зйомці при яскравому світлі під відкритим небом. Ця модель оснащена високоякісним ширококутним об’єктивом Carl Zeiss з 5х оптичним збільшенням. Завдяки мінімальній фокусній відстані 28 мм (еквівалент 35 мм): цей об’єктив зручний при зйомці пейзажів та групових фотографій.

Вперше у фотокамерах Cyber-shot модель W170 оснащена інтелектуальною функцією вибору режиму зйомки Intelligent Scene Recognition, яка позбавляє користувача від необхідності вибирати параметри в ряді типових ситуацій зйомки. У режимі Advanced mode фотокамера робить два знімки – один при стандартній автоматичній настройці, а другий з оптимізованими параметрами, і надає можливість вибрати той кадр, який більше подобається. Іншими відмітними характеристиками моделі W170 є функції Smile Shutter і Face Detection, а також оптична система стабілізації зображення для отримання більш чітких знімків при слабкому освітленні.

Модель високого рівня W150 з ефективним дозволом 8,1 мегапікселя оснащена таким же великим яскравим 2,7-дюймовим РК-екраном Clear Photo plus, як і флагманська фотокамера W170. Модель W150 також має потужний ширококутний об’єктив Carl Zeiss з 5х збільшенням, функції Smile Shutter, Face Detection, Intelligent Scene Recognition, а також систему стабілізації зображення Super Steady Shot.

Модель W130 має ефективне дозвіл 8,1 мегапікселя, оснащена функціями Smile Shutter і Face Detection, системою стабілізації зображення Super SteadyShot і об’єктивом Carl Zeiss з 4х оптичним збільшенням. Фотокамера W120 має аналогічні характеристики, як модель W130, але при ефективному вирішенні 7,2 мегапікселів.

Модель базового рівня W110 забезпечує ефективне дозвіл 7,2 мегапікселів, оснащена об’єктивом з 4х оптичним збільшенням, функціями Smile Shutter і Face Detection.

У всіх нових моделях серії W розроблений Sony процесор обробки зображення BIONZ реалізує поліпшену технологію розпізнавання осіб Face Detection, яка тепер аналізує зображення ще швидше і здатна розрізняти обличчя людей, які знаходяться на більш віддаленій відстані від фотокамери. Крім того, технологія розпізнавання осіб Face Detection здатна тепер автоматично відрізняти дітей від дорослих і коректувати експозицію і тілесні тони, а також зменшувати ефект червоних очей для отримання відмінних портретів дітей і дорослих.

Також у камерах Sony використана функція Smile Shutter. Новий параметр рівня посмішки (Smile Level) дозволяє точніше визначити вираз обличчя об’єкта, при якому потрібно зробити знімок – від легкого натяку до широкої посмішки.

Однією з функцій процесора BIONZ є також оптимізатор динамічного діапазону D-Range Optimiser, який автоматично настроює експозицію і контрастність для більш природного зображення. Він дуже ефективний при яскраво освітленому тлі, коли існує ризик втрати деталей на занадто сильно або слабо освітлених ділянках кадру.

У всіх моделях чутливість підвищується до максимального рівня ISO 3200 для отримання без спалаху відмінних знімків з низьким рівнем перешкод при зйомці в приміщенні або при низькому рівні освітленості. Технологія Double Anti-Blur, яка являє собою поєднання високої чутливості з оптичною системою стабілізації зображення Super SteadyShot забезпечує отримання чітких знімків при зйомці з рук, особливо в умовах слабкого освітлення або в крайньому положенні зум-об’єктива.

Нові моделі фотокамер Cyber-shot серії W в Росії надійдуть у продаж у квітні 2008 року.