Нова серія чохлів Philips DLO-Jam Jacket

166

Компанія Philips оголосила про те, що нова серія чохлів Philips DLO-Jam Jacket буде найближчим часом доступна користувачам iPod і iPhone по всьому світу.

Чохли Jam Jacket, раніше випускалися в США під брендом DLO, виконані з м’якого силікону, повністю захищає плеєр. Новинка також позбавляє користувачів від незручностей, що доставляються постійно заплутує проводами. Всі чохли Jam Jacket оснащені системою зберігання навушників, що дозволяє розмістити навушники і кабелі на задній стороні чохла. Чохли Jam Jacket для плеєрів Nano і iPod Classic оснащені захистом колеса прокрутки і рельєфними кнопками для сенсорного управління iPod.

Jam Jacket для iPod Touch відкриває доступ до сенсорного екрану і комплектується спеціальним захистом екрану Surface Shield, що оберігає дисплей від подряпин та плям. Чохол дозволяє легко маніпулювати усіма елементами управління iPod, має просторими отворами для блокування перемикача, роз’єму навушників і роз’єму підключення — користувачі вільно зможуть заряджати і синхронізувати iPod з іншими пристроями, не виймаючи його з чохла.

Модельний ряд включає в себе серії:

  • HipCase – шкіряна колекція;
  • Jam Jacket – захисні футляри з можливістю укладання навушників чохол ззаду;
  • Action Jacket з регульованим ремінцем на руку для тих, хто веде активний спосіб життя;
  • VideoShell з вбудованою настільної підставкою;
  • HybridShell з прогумованої задньою поверхнею і силіконовими вставками.

Класична шкіряна серія Philips HipCase має кріплення для ременя і м’яке покриття всередині. Ці моделі пропонуються в чорному і коричневому кольорах, мають зручний внутрішній кишеньку для розміщення запасний сім-карти. Перевага цієї лінії у можливості вільного доступу до роз’ємів док-станції і навушників.

Серія Jam Jacket – це чохли з нековзного силікону з опуклою поверхнею по краях для кращого захисту кутів плеєра. Чохли оснащені спеціальним заднім відсіком з пазами для укладання навушників і кабелю. В комплект входить плівка Surface Shield, яку можна наклеїти на екран, тим самим захистивши його.

Action Jacket оцінять користувачі iPod, які ведуть активний спосіб життя. Ці чохли виконані з водонепроникного пористого неопрену. Під час занять спортом чохол можна закріпити на руку, ремінь або сумку з допомогою регульованого ремінця або спеціального кріплення.

Моделі VideoShell і HybridShell виготовлені з прозорого полікарбонату. В комплект також входить захисна плівка Surface Shield. Чохли VideoShell оснащені вбудованою настільної підставкою, за допомогою якої можна дивитися відео на будь-якій плоскій поверхні. Моделі HybridShell мають неслизьке прогумовану задню поверхню і силіконові вставки, що забезпечує надійний захист і зручність в обігу з пристроями.

Чохли Philips надходять в продаж на російський ринок у вересні, рекомендована роздрібна ціна моделей становить від 500 крб. до 1200 руб.