Нова модель РК-телевізора з DVD-програвачем від BBK

547

Компанія BBK Electronics представила нову модель – LD3216DK – телевізор із вбудованим DVD-програвачем з функцією караоке, USB-портом і цифровим тюнером DVB-T.

РК-телевізор BBK LD3216DK відноситься до категорії HD-Ready. Матриця з діагоналлю 32 ” (81 см) і роздільною здатністю 1366х768 пікселів володіє покращеним характеристиками і дозволяє отримати виразну картинку з соковитими і яскравими фарбами. Щоб по достоїнству оцінити якість зображення, до телевізора можна підключити джерело цифрового сигналу високого дозволу – наприклад, комп’ютер або відеокамеру. Для цього в моделі передбачений інтерфейс HDMI.

Новинка оснащена вбудованим мультиформатним Slot-in DVD-плеєром з системою КАРАОКЕ++, яка підтримує функцію оцінки виконання з будь-якого DVD-диску караоке. Ще однією особливістю РК-телевізора LD3216DK є цифровий тюнер DVB-T з підтримкою інтерактивної програми передач для цифрового телебачення EPG (Electronic Program Guide). Тюнер забезпечує високу якість зображення при прийомі ефірних телеканалів у цифровому стандарті мовлення.

З допомогою High Speed USB-порту можна відтворювати фото-, аудіо – і відеофайли безпосередньо з флеш-пам’яті зовнішніх сумісних пристроїв – наприклад, флеш-брелока. Крім того, модель LD3216DK оснащений VGA інтерфейсом, який дозволяє використовувати телевізор в якості монітора персонального комп’ютера.