Нова модель автомобільного навігатора –Mapitan RoadVector Cherry

178

Компанія «Імідж», російський дистрибутор комп’ютерного обладнання та фото-відео техніки, представила на російському ринку навігаційного обладнання новинку – автомобільний GPS-навігатор Mapitan RoadVector Cherry.


Нова модель автомобільного навігатора –Mapitan RoadVector Cherry

Навігатор дозволить спланувати необхідний маршрут руху, вкаже точне місце розташування на маршруті, супроводить рух голосовими підказками, вказівками поворотів. У разі пропуску потрібного повороту, зробить швидкий розрахунок альтернативного маршруту.

Інтелектуальна “начинка” пристрою – програмне забезпечення Destinator і комплект карт від NAVTEQ – забезпечує якість і зручність навігації світового рівня. RoadVector Cherry містить докладні карти Москви і Санкт-Петербурга із зазначенням номерів будинків, карти Московської та Ленінградської обл., основних доріг Росії. Варіант тривимірного відображення карти для Москви і Санкт-Петербурга. Можлива додаткова установка карт різних країн світу.

База даних навігатора містить інформацію про розташування важливих об’єктів: заправок, майстерень, готелів, ресторанів. Є можливість додавати свої об’єкти в базу даних.

Вбудована пам’ять об’ємом 256 Мб дозволяє зберігати карти місцевості, звільняючи SD карту для музики, відео і фотографій.

Мультимедійні можливості навігатора, невеликий розмір, вага і вбудована батарея дозволяють використовувати його і за межами автомобіля: для піших прогулянок, прослуховування музики, перегляду фотографій і відеороликів.

Технічні характеристики:
Процесор: Centrality Atlas-III CPU 372MHz
Пам’ять Flash: 256 МБ NAND Flash
Пам’ять RAM: 64 MB SDRAM
Дисплей: 3.5-дюймовий LCD (сенсорний)
Роздільна здатність дисплея: 320 х 240
GPS-приймач: вбудований Atlas III
Підтримка карт пам’яті: SD (Secure Digital) і MMC (Multimedia Card) ємністю до 2GB
USB 2.0
Програмне забезпечення: Microsoft Windows CE 5.0
Габарити: 92 х 81 x 19 мм
Вага: 138 р.