Нова фотокамера Sony Cyber-shot T500

414

Компанія Sony представила новий Cyber-shot T500 – тонкий фотоапарат, який вміє знімати відео як HD-відеокамера.

Доступний в чорному, срібному і червоному колірному рішенні, Cyber-shot T500 забезпечений новими технологіями Sony, необхідними для досягнення високої якості знімків і відеокліпів.

Фотокамера Cyber-shot T500 не тільки робить знімки дозволу 10,1 ефективних мегапікселів; це ще й перша модель Cyber-shot, яка знімає високоякісні відеоролики формату High Definition зі стереозвуком. Файли записуються у кодуванні MPEG4 AVC/H. 264, що забезпечує високу якість відео в HD дозволі при мінімально можливому обсязі файлів. Це забезпечує зручність зберігання, передачі і перегляду знятого на Cyber-shot T500 відео на веб-ресурсах та за допомогою e-mail.

В процесі зйомки ви зможете миттєво перемикатися між фото – і видеорежимом простим натисканням кнопки, розташованої у верхній частині камери. Ви навіть зможете робити чіткі знімки (1280×720 пікселів), не перериваючи процес відеозапису.

Об’єктив Carl Zeiss тепер забезпечений зручною кільцевої кнопкою для регулювання зума, дозволяючи легко вибирати потрібну ступінь наближення під час відеозйомки.

Широкоформатний 3,5-дюймовий сенсорний РК-екран не тільки дозволяє переглядати відзнятий матеріал у всьому багатстві кольорів і відтінків, але полегшує доступ до функцій фотокамери. При торканні точки сенсорного екрану під час наведення фотоапарат автоматично фіксується у вибраній частині сцени.

При торканні особи на сенсорному екрані включається функція розпізнавання осіб Face Detection, яка виставляє оптимальні параметри фокусування і експозиції, покращуючи результати зйомки і зводячи до мінімуму кількість «зіпсованих» знімків. Фотокамера Cyber-shot T500 дозволяє одночасно виділити в кадрі до восьми людських осіб, що робить її незамінною при зйомки групових портретів.

Sony Cyber-shot T500

При ручній зйомці без спалаху знімки часто виходять розмитими, особливо в умовах низької освітленості. Фотокамера Cyber-shot T500 дозволяє уникнути цих незручностей завдяки технології Dual Anti-blur, яка об’єднує систему стабілізації зображення Super SteadyShot з режимом високої чутливості High Sensitivity. У поєднанні з функцією шумозаглушення Clear RAW Noise Reduction ці технології дають можливість робити чіткі і різкі знімки навіть при слабкому освітленні або без спалаху.

Після закінчення зйомки можна насолодитися переглядом HD слайд-шоу під музику. Ви зможете вибрати будь-який з декількох варіантів передбаченого в режимі HD Slide Show музичного оформлення, або завантажити улюблений трек з підключеного ПК.

Фотокамеру можна підключити до HD Ready телевізору. При підключенні до Sony HD телевізора через HDMI порт можливо керування функціями фотокамери за допомогою телевізійного пульта ДУ завдяки технології Bravia Sync. Спеціальне програмне забезпечення Picture Motion Browser дозволить легко завантажити вподобані фотографії та відеокліпи в блоги та на популярні сайти обміну фотографіями.

Фотокамера Cyber-shot T500 з’явиться у продажу з жовтня 2008 року.
Рекомендована роздрібна ціна – 14,8 тис. руб.