Нова флеш-відеокамера Samsung на SD карті

449

Компанія Samsung Electronics оголосила про створення компактної цифрової відеокамери MX20 з технологією стиснення відеосигналу H. 264, забезпечує більш високу якість відео і більшу тривалість часу відеозапису.

Порівняно з SD-флеш-відеокамерами, які використовують формат MPEG-2, камера Samsung MX20 із записом у форматі H. 264 дозволяє істотно збільшити час запису на карту тієї ж ємності. У режимі “fine” відеокамера Samsung MX-20 може “записати” протягом 4 годин на 8 ГБ карту пам’яті, 8 годин на карту 16 ГБ і до 16 годин на карту 32 ГБ. Формат H. 264 дозволяє більше ніж в 2 рази збільшити ступінь стиснення, завдяки чому отримані відеоматеріали можна швидко переслати по e-mail друзям і близьким, або завантажити в Інтернет на веб-сайт.

Завдяки використанню ПЗС-сенсору з роздільною здатністю 800 тис. пікселів, відеокамера Samsung MX20 оптимізує якість відеозображення. Нова модель оснащена 34х зум-об’єктивом фірми Schneider та поліпшеною системою 3-мірного шумозаглушення (3-D Noise Reduction).

Крім того, відеокамера Samsung MX20 має поліпшену цифрову систему стабілізації зображення Hyper Digital Image Stabilization, що дозволяє компенсувати втрати різкості зображення, обумовлені тремтінням рук. Вбудована В камеру функція розпізнавання осіб, яка автоматично знаходить до п’яти осіб в кадрі і фокусує на них об’єктив, забезпечуючи отримання чіткого зображення.

Для тих, хто любить знімати прямо “на ходу”, відеокамера MX20 оснащена необхідними функціями і режимами. Завдяки батарею збільшеної місткості, нова відеокамера MX20 відрізняється високою тривалістю зйомки — до 3 годин, а поворотна рукоятка камери дозволяє легко проводити зйомку під любим кутом. Відеокамера має 2,7-дюймовий РК-дисплей, за допомогою якого користувач може легко скомпонувати кадр і переглянути знятий матеріал навіть при яскравому світлі.

У відеокамері MX20 є дві корисні функції — iCheck і iScene. Функція iCheck дозволяє користувачу легко та швидко перевірити рівень заряду акумуляторної батареї, не включаючи камеру, а функція iScene дає можливість вибрати будь-який з 10 запрограмованих сюжетних програм для зйомки різних сюжетів навіть в складних умовах освітлення. Нарешті, відеокамера Samsung MX-20 оснащена слотом для карт пам’яті SD/SDHC і MMC+ (підтримує карти ємністю до 32 ГБ).

У відеокамері Samsung MX20 передбачена можливість вибору роздільної здатності та формату, найбільш оптимальних для завантаження знятих матеріалів в YouTube чи мультимедійні пристрої. Вибравши режим Web & Mobile, дозвіл зйомки автоматично встановлюється значення 640×480 (H. 264 / AAC / MP4), що є найбільш оптимальним дозволом для завантаження відеокліпів на веб-сайти. На відміну від відеокамер інших виробників, користувачі відеокамери MX20 можуть легко імпортувати і переглянути відзняте відео на MP3 плеєрах і інших портативних мультимедійних пристроях з підтримкою формату H. 264 без попередньої конвертації вихідних файлів.

Поставка камер на російський ринок очікується у вересні за ціною 11 тис. руб за модель MX20C з вбудованою пам’яттю 8 ГБ і за ціною 14 тис. руб за модель MX25E з вбудованою пам’яттю 16 ГБ і режимом цифрової фотозйомки.