Нова док-станція для iPod і iPhone

457

Harman Consumer Group оголосила про поповнення модельного ряду док-станцій JBL для iPod системою JBL On Stage 200ID.

Нова модель багатофункціональна і забезпечена ІК пультом дистанційного керування з підтримкою функцій вибору композиції, переміщення по меню і регулювання гучності iPod.

Завдяки адаптеру Apple iPod Universal Dock, система JBL On Stage 200ID є універсальною док-станцією, яка сумісна з усіма моделями плеєрів iPod і універсальних пристроїв iPhone.

Можливість підзарядки акумуляторів в iPhone і iPod забезпечується, навіть якщо система перебуває в режимі очікування (Standby), крім того, тип підключення OnePoint забезпечує сумісність з кабелем USB 2.0 для синхронізації iPhone або iPod з Mac або ПК.

Модель забезпечена вбудованим стерео роз’єм міні-jack і додатковим кабелем для підключення до інших цифрових аудиопроигрывателям, CD-плеєрів, ігрових приставок, ноутбуків і настільних комп’ютерів.
Вага пристрою – близько 400 м, а розмір – 30х8 див.

JBL On Stage 200ID

Система JBL On Stage 200ID оснащена двома широкосмуговими перетворювачами Phoenix потужністю кожен 10 Вт. Для поділу високих частот, а також розширення смуги низьких частот для створення виразного, глибокого звучання басів в конструкції передбачені цифрова обробка та оптимізація сигналу.

JBL On Stage 200ID надійде в роздрібний продаж у липні 2008 року.
Рекомендована роздрібна ціна складе 6,6 тис. руб.