Найдешевший у світі електромобіль electrickar k5 за ціною iphone

84

Китайський ринок електричних автомобілів поповнився черговою недорогою моделлю electrickar k5, яку можна позиціонувати як найдешевший у світі електромобіль. За певних умов компактне електричне авто можна придбати за нижчою ціною, ніж флагманський смартфон компанії apple. Роздрібна ціна electrickar k5 становить 2100 доларів.

Технічні параметри і зовнішній вигляд electrickar к5 породжують питання про класифікацію цього засобу пересування як автомобіля. Пристрій швидше підходить для класу квадроциклів або скутерів. Однак, враховуючи наявність на ринку аналогічних автомобілів, таких як citroën ami (6900 євро), freze nikrob (9999 євро) та інших, electrickar k5 віднесли до класу електромобілів.

Електромобіль electrickar k5 випускається компанією regal raptor motors. Портативний і легкий автомобіль має довжину – 2,2 метра, ширину – 1,09 метра, висоту – 1,62 метра і може вмістити двох пасажирів. У рух автомобіль приводить електромотор потужністю 800 вт або 1,09 к. С. Акумулятор ємністю 2,7 квтг повністю заряджається від розетки побутової електромережі всього за 8 годин. Максимальна швидкість, доступна для electrickar k5, становить 40 км на годину, а автономний пробіг на одному заряді акумуляторів складе 66 км.

Ціна на платформі електронної комерції alibaba становить 2100 доларів, а при покупці від десяти автомобілів ціна знижується до 1800 доларів, що нижче, ніж ціна смартфона iphone 12 pro max з 512 гб пам’яті.