Найчастіші поломки авто.

7-10-2017
найчастіші поломки авто

Перша найпоширеніша проблема, з якою звертаються до служби допомоги, викликають автоелектриків та автослюсарів є відмова автомобіля від запуску. Найчастіше суть проблеми лежить у сів акумуляторі на автомобілі клієнта. Але також часто проблема полягає в несправності блоку управління двигуном. В такому випадку треба проводити діагностику машин, з’ясовувати у водія особливості поведінки їх авто, можливо чули якісь звуки або запах. Також майстрів цікавить проводився ремонт авто, встановлена на машині сигналізація, які деталі змінювалися і т. п. Якщо сів акумулятор, можливо вистачить легкої підзарядки, а можливо доведеться його міняти. Для початку потрібно провести тестування авто вакуума. Також можна придбати ветровик для автомобиля за вигідною ціною.
Причини розряду акумуляторної батареї:
брак пристрою або закінчився термін служби;
витік струму, яка може відбутися якщо якісь прилади вийшли з ладу або якщо електроприлади неправильно встановлені на автомобіль (це може бути магнітола, відеореєстратор, сигналізація або навігатор);
акумулятор розмерз (це може статися зі старим акумулятором);
не працює генератор;
можливо забули вимкнути на ніч магнітолу або фари, що також призвело до розряду акумуляторної батареї.
Проблема друга – не відкривається машина. Це може статися як у новій машині, так і зі старою. Можливо, вийшов з ладу центральний замок автомобіля, можливо збій роботи сигналізації або сів акумулятор, а можливо замерзли замки.
Третя проблема – сигналізація не відповідає на натискання кнопки на пульті чи сигналізація подає звукові сигнали без причини. Причин може бути багато: сіла батарея в пульті, неправильна установка системи сигналізації, збій в роботі сигналізації, а можливо вийшли з ладу реле або датчик сигналізації.
Четверта проблема – не крутиться стартер. Може бути згорів запобіжник, може недостатньо потужний вакуум, може окислилися дроти.
П’ята проблема – перегорів запобіжник. Могло трапиться коротке замикання в системі електроланцюга авто.
Шоста проблема – не працює фара або не спалахують «стопи». Найчастіше проблема в лампочці стоп-сигналу або фари, вона могла просто перегоріти. Але може бути інша причина: несправність центрального блоку комфорту, поломка блоку управління фари або поломка блоку розпалу.