Надтонкий РК-телевізор Philips

437

На виставці IFA, що проходить в Берліні, в цьому році, Philips Research (дослідницький підрозділ компанії Philips) продемонстрував на стенді «Зона майбутнього» прототип самого тонкого РК-телевізора з усіх представлених.

Завдяки 1-міліметровому трубі, Philips Research вдалося створити прототип екрану товщиною 8 мм

«Наша концептуальна розробка також відрізняється малою вагою — всього 5 кг; це дозволяє знизити вагу 42-дюймового ЖК-телевізора приблизно на 10 кг у порівнянні з існуючими аналогами. Повісити такий телевізор на стіну буде легко і просто», — сказав Фред Бокхорст, старший віце-президент Philips Research і менеджер програм напрямки Lifestyle.

Надтонка концепт-модель Philips базується на масштабних напрацювання в області оптичних конструкцій і технологій підсвічування. Завдяки використанню запатентованої Philips структури зчеплення світловодів і тонкої настройки розводящого шаблону світло рівномірно розподіляється по всій поверхні екрана. «Нам вдалося зменшити розмір блоку світловодів — а це сама товста частина РК-екрана з 25 мм до 1 мм» — заявив Бокхорст. «Таким чином, найтовстіша частина екрану тепер стала однією з самих його тонких частин, навіть тонше, ніж рідкокристалічна панель. Це ключ до реалізації надтонкої конструкції».

Телевізор Philips Essence з’явиться у продажу в Росії до кінця 2008 року.