Національний online перекладач – 104 мов з мобільного

4-24-2020
Справжній та оновлений перекладач з англійської на українську

Мовний бар’єр залишається однією з найбільших проблем в подорожах. Можливість спілкуватися з місцевими жителями може значно поліпшити ваше подорож. Певною мірою людям знають англійську мову трохи простіше. На ньому говорить кожна п’ята людина в світі, що робить його зрозумілим в будь-якому місці, від Афін до Японії. Але іноді ці знання зовсім не допомагають, наприклад, коли ви намагаєтеся пояснити маршрут таксисту в Токіо або вибираєте ліки у Франції. Саме тому додатки для автоматичного перекладу можуть бути надзвичайно корисні, коли ви перебуваєте за кордоном. Вони допоможуть спілкуватися без перекладача і не витрачати місяці на вивчення нової мови. Google Translate, мабуть, найпопулярніший зі всіх. Тим не менш, є ще багато інших гідних варіантів. Також хочемо вам порекомендувати m-translate.com.ua

Деякі з них працюють в режимі реального часу, а якісь навіть працюватимуть без доступу в інтернет. Це особливо корисно, якщо у вас немає місцевої SIM-карти або іншого способу виходу в інтернет. Microsoft Translator microsoft-translator-android Microsoft Translator поставляється з запатентованою функцією обробки розмов між декількома людьми. Одночасно спілкуватися можуть до 100 осіб. Їх голоси обробляються практично миттєво. З особливостей Microsoft Translator можна відзначити переклад з зображень і камери, вбудований розмовник і керівництво за вимовою, переклад розмови з кількома людьми. Додаток переводить текст на 64 мови і мова – на 21. Працює як з підключенням до інтернету, так і в оффлайн-режимі (більш ніж 60 мов). Microsoft Translator надає користувачеві великий розмовник і довідники за вимовою. Фрази можна читати або прослуховувати. Можна переводити через контекстне меню в інших додатках, а також обмінюватися текстом. Додаток доступний для iPhone і Android. Яндекс Перекладач yandex-translate-android Яндекс Перекладач – це потужне мобільний додаток (завантажити версію для iOS і Android), яке в режимі онлайн підтримує 95 мов.

В автономному режимі додаток теж залишається корисним. Без підключення до інтернету Yandex.Translate робить переклади англійською з наступних мов: французька, німецька, італійська, російська, іспанська і турецька. Коли справа доходить до мовного перекладу, Yandex.Translate демонструє не найвидатніші результати. Він підтримує тільки чотири мови: англійська, російська, українська і турецька. Зате можна прослуховувати оброблений текст. Також є можливість виконувати переклад з камери або зображень на 12 мовах. Ще одна корисна функція – переклад веб-сайтів і тексту в інших додатках (без необхідності виходити з них). Є вбудований словник і картки для більш зручного вивчення нових слів. Перекладені тексти можна зберігати в папці «Вибране» для швидкого доступу в майбутньому. Є функція інтелектуального набору тексту, яка істотно спрощує пошук слів чи фраз.