На рендерах показаний безрамковий планшет google (2 фото)

49

Компанія google крім пошукової системи є виробником широкого спектру високотехнологічної продукції. Це перш за все смартфони google pixel, динаміки і камери nest, ноутбуки chromebook 2-в-1 і планшети, останній з яких випущений в 2019 році (pixel slate з діагоналлю 12,3 дюйма). В останні роки google сконцентрувалася на виробництві ноутбуків-трансформерів. Проте нещодавно опублікований патент, зареєстрований в японії в 2019 році, розкриває плани google щодо форм-фактора майбутніх планшетів.

Патент був опублікований патентним відомством японії (jpo) 28 червня 2021 року. Google запатентувала тільки дизайн корпусу планшета, тому ні про які технічні параметри в документі не згадується. Розробники компанії представили планшет з мінімальними, практично відсутніми рамками навколо екрану, що має закруглені кути.

Задня поверхня планшета також має помітні заокруглення кутів, що забезпечує зручне захоплення пристрою. Крім того в центрі задньої поверхні є вставка, призначення якої не розшифровується.

Інформація про патент дозволила графічному дизайнеру джузеппе спінеллі трохи пофантазувати і представити рендери можливого дизайну футуристичного безрамкового планшета google. При виборі кольору і матеріалів дизайнер керувався вже наявною інформацією про майбутнє смартфоні google pixel 6. Також він самостійно розмістив на рендері отвір під фронтальну камеру, роз’єми і стереодинаміки. Для демонстрації рендера обрана операційна система android 12, на якій буде випущений смартфон pixel 6.

На сьогодні немає інформації про продовження роботи компанії над створенням нового планшета. Проте ринок планшетів, що дещо пожвавився останнім часом, може підштовхнути google до випуску оновленого пристрою з використанням дизайну, запатентованого в 2019 році.