Музичний концерт в місті

9-23-2019

Музыкальный концерт в городе
У День незалежності України, 24 серпня, на площі перед Національним музеєм історії України відбудеться благодійний концерт класичної музики Класик пікнік.
Токож хочемо вам порекомендувати khmelnytskyi-trend.in.ua
Проект Відкрита музика міста запрошує провести вечір святкового дня 24 серпня, слухаючи концерт класичної музики українських композиторів. Нова зустріч Класик пікнік отримала назву Українська поема. В рамках концерту прозвучать твори та аранжування українських композиторів у виконанні Національного ансамблю солістів Київська камерата ” під керівництвом Валерія Матюхіна, солістка — заслужена артистка України Богдана Півненко.
Фото: @Відкрита музика міста. У програмі — твори Євгена Станковича, Юлія Мейтуса, Юрія Шевченка, Юрія Ланюка, Левка Колодуба та багатьох інших. Також заплановано виступ лауреатів Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця середньої групи: Ілля Овчаренко, Дмитро Семикрас і Мацієвська Марія виконають українську частину своїх концертних програм.
Фото: @Відкрита музика міста , — розповіла автор проекту Марія Дідковська.
Фото: @Відкрита музика міста. Під кінець концерту музиканти виконають легендарну композицію Ігоря Шамо Як тебе не любити, Києве мій, яка стала улюбленою для кожного киянина гімном української столиці. Традиційно співає і знайомить гостей з програмою фестивалю Мар’яна Головко. Як і на попередніх концертах, зона біля сцени буде облаштована стільцями. Але гості також зможуть зручно влаштуватися на пледах, разостланных на траві. Для дітей буде працювати майданчик, а відвідувачі зможуть втамувати спрагу прохолодними напоями в барах партнерів.
Використання матеріалів сайту можливе з дотриманням Правил користування сайтом та використання матеріалів сайту. Всі матеріали, які разміщені на цьому сайті з посиланням на агентство “Інтерфакс – Україна”, не підлягають подальшому відтворенню та / чи розповсюдженню у будь-якій формі, крім як з письмового дозволу агентства “Інтерфакс – Україна”. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство Ін. А “Українські Новини”, у якому – небудь виді строго заборонені, гіперпосилання на логотип .