Музичні заходи

9-19-2019

Музыкальные мероприятия
Якщо Ви хочете зайти через facebook, натисніть на кнопку внизу.
Токож хочемо вам порекомендувати khmelnytskyi-trend.in.ua
Натисніть кнопку , якщо Ви зареєстровані у програмі Flypass або на сайті.
Погода не доступна на даний момент.
Що може бути доповненням до феєрверків, теплою середземноморської погоду, гарної їжі і добрим друзям. Жива музика, якої на Мальті в надлишку.
Щорічно на островах проводиться ряд міжнародних заходів на будь-який смак: чи то м’який ритм джазу, класична музика або пісні популярних виконавців, що займають верхні рядки хіт – парадів.
Основні музичні події Мальти включають Джазовий Фестиваль, концерт Острів МТВ і оперний фестиваль BOV.
Джазовий фестиваль– щорічний захід, в якому беруть участь світові зірки сучасного джазу. Фестиваль проводиться в Та’ Ліссе у Валлетті, звідки Вам відкриються дивовижні види на гавань з величним фортом Сент – Анжело. Щоб зробити вечір ще більш чарівним, вирушайте в Валлетту на водному таксі. Торік у фестивалі брали участь такі музиканти, як Аль Ді Меола, Чик Кореа, Дейв Холланд і багато інших. Вони всі брали участь у щорічному мега – концерті Острів МТВ у Валлетті.
Оперний Фестиваль – ще одне щорічний захід, що проводиться в березні за участю зірок опери. Фестиваль проводиться в одному з архітектурних пам’яток Мальти – в Театрі Маноель. Минулі фестивалі включали такі твори як опера Гаетано Доніцетті ‘Лючія Ді Ламмермур’.
Якщо Вам випаде така можливість, сходіть на виступ гордості мальтійців, тенора світового класу Джозефа Каллея. Цей молодий талант оперної сцени заслужив багато похвал в усьому світі і вважається одним з провідних світових тенорів. На місцеві концерти з його участю запрошуються такі зірки як Лючіо Далла і Майкл Болтон. Протягом року, а найбільше в літні місяці, на Мальті проводяться концерти світових зірок всіх стилів і жанрів. Тут виступали Брайан Адамс, Род Стюарт, Стінг, Ронан Кітінг, Елтон Джон і багато інших.
Якщо Ви хочете послухати традиційну музику, відвідайте влітку одну з фест Мальти, і подивіться на марширующий оркестр, що виконує твори місцевих композиторів.
Вибір з більш 27 – і пунктів призначень, що на 9 більше, ніж у попередньому році. Facebook знайшов акаунт з даними електронною адресою.
Електронний лист із запитом на зміну паролю було надіслано на Вашу електронну адресу. Після отримання листа натисніть на посилання для зміни пароля.
Ви впевнені, що хочете відмовитися від розсилки.
Немає незавершених реєстрацій для даного електронної адреси.
Електронний лист з посиланням для активації облікового запису було надіслано на Вашу електронну адресу. Після отримання листа натисніть на посилання для активації облікового запису.