Мобільний сейф від Verbatim

391

Verbatim розробив спеціальний USB флеш-носій відповідає останнім вимогам захисту інформації в компаніях, закладах охорони здоров’я та владних структурах.

256-бітове апаратне шифрування даних у поєднанні з вбудованим захистом паролем пропонує підвищену безпеку для збережених даних. USB флеш-носії Business Secure пропонуються з об’ємом від 2 Гб до 16 Гб.

Завдяки апаратній підтримці шифрування даних за методом AES з довжиною ключа 256 біт і захист паролем від недозволеного доступу, зберігання резервної копії конфіденційної інформації надійно захищено. Носії пропонують кілька захисних функцій, включаючи запит пароля на вхід, алгоритм хешування паролів і спеціальну систему доступу, яка захищає від нападу хакерів шляхом видалення даних з пристрою після 6 неправильних спроб введення пароля.

Разом з програмним забезпеченням «Endpoint Protector» від CoSosys, яке можна придбати додатково, Business Secure становить частину концепції щодо захисту даних, здатної задовольнити самим суворим вимогам роботи в корпоративному оточенні. Крім захисних функцій, програмне забезпечення дозволяє компаніям відслідковувати переміщення даних з комьпютеров на знімні носії і дозволяє їх використання тільки на зареєстрованих ПК. Спеціальний дизайн лінійки продуктів Store”n”Go захищає роз’єм USB завдяки висувному механізму, роблячи непотрібним використання захисного ковпачка.