Mitsubishi почала продажі першого в світі масового лазерного телевізора

393

Японська компанія Mitsubishi Electric першою в світі почала комерційні продажу лазерного телевізора високої чіткості.

Новий Mitsubishi LaserVue з діагоналлю 65 дюймів можна придбати тільки в Японії за ціною в 7 тис. доларів за модель.

Новий телевізор підтримує всі сучасні стандарти виведення відеокартинки, в тому числі і Full HD 1080р. Розробники кажуть, що нова модель видає в два рази більш чітке зображення в порівнянні з самими перспективними рідкокристалічними і плазмовими телевізорами тій же діагоналі. Родзинка апарату полягає в тому, що тут у якості підсвічування використовується лазер, завдяки чому кольори стають більш чіткими і соковитими.

В основі розробки японської компанії лежить технологія LaserTV, вперше розроблена американо-австралійською компанією Arasor. В основі LaserTV лежить принципово нова оптична технологія зі спеціальним чіпом, здатною трансформувати інфрачервоний лазерний промінь червоний, синій і зелений кольори. Дані кольору, звані також просто RGB, і будуть формувати картинку на екрані.

Згідно з офіційними даними, лазерні телевізори на 30% яскравіше плазмових і LCD аналогів, на 25% менше энерготребовательны, а крім того, у них немає таких неприємних дефектів як выжженые пікселі, калькування попередніх кадрів (цей ефект виникає, коли на екрані відображається швидко рухомий об’єкт, іноді на LCD-екранах залишається короткочасний слід від швидкого об’єкта). Також лазерні телевізори здатні відображати до 90% колірного спектру, в той час як у плазмових панелей цей коефіцієнт знаходиться в межах 50-60%.

Нова розробка Mitsubishi має частоту розгортки в 120 герц, що відповідає найбільш просунутим моделей ЖК-телевізорів. У товщину телевізор 24 см, що значно товщі сучасних плазмових і OLED-телевізорів.

В наступному місяці компанія планує випустити 73-дюймову модель телевізора, яка за неофіційними даними буде коштувати близько 10 тис. доларів, повідомляє CyberSecurity.