Meijin випустив потужні ігрові компютери на базі Nvidia GeForce GTX280

475

Компанія Meijin оголосила про випуск лінійки потужних ігрових комп’ютерів Meijin Extreme, побудованих на картах нового покоління Nvidia GeForce GTX280.

Ще вчора топові графічні карти були побудовані лише на чотирьох процесорних ядрах, в GeForce GTX280 їх використовується 240. Це дозволило досягти нового рівня продуктивності ігрового комп’ютера, а користувачеві насолодитися процесом гри в самі останні DirectX 10 ігри з роздільною здатністю до 2560х1600 і найвищою частотою зміни кадрів.

Використовувана в новому рішенні технологія PhysX дає можливість гравцеві відчути реалістичність вибуху з розльотом пилу, бризок і осколків, оповитою туманом, природною текстурою тканини і навіть більш складною і природної мімікою персонажів, подібно до того як це відбувається на екрані при перегляді фільму.

Ще одна особливість нових графічних рішень – технологія Nvidia PureVideo HD – комбінація прискорення декодування HD відео і пост-обробки, яка дозволяє досягти безпрецедентної ясності картинки, гладкого відео, точного кольору і правильного масштабування зображення для фільмів і відео.

Ці технології знайшли своє втілення в новій лінійці комп’ютерів Meijin Extreme, яка представлена трьома моделями. Кожна із них побудована з використанням чотирьохядерного 0.45 нм (Penryn) процесора Intel Core 2 Extreme QX9770 3,20 ГГц з частотою системної шини 1600 МГц. В основі материнська плата з набором мікросхем Nvidia nForce 790i Ultra SLI. 8 Гб двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 12800 Гбіт/сек.

Принципова відмінність моделей – в кількості використовуваних графічних GPU. Молодша модель має у своєму складі одну карту GeForce GTX280 (шина пам’яті 512 біт, 240 потокових процесорів, частота ядра 602 МГц, пам’яті – 2214 МГц). Старша модель побудована на трьох відеокартах GTX280, включених в режимі 3-Way SLI. Технологія 3-way SLI дає відмінний приріст продуктивності завдяки методу альтернативної промальовування кадрів (AFR) з використанням 3-х GPU.

Серед інших можливостей: TV-вихід, звукова карта, що дозволяє підключити до восьми колонок, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті та ін Всі комп’ютери серії Meijin Extreme укомплектовані універсальними пристроями BD-RW, які відтворюють і записують Blu-Ray, DVD – і CD-диски.