Meijin випустила екстремальні компютери

386

Компанія Meijin оголосила про випуск нової лінійки потужних ігрових комп’ютерів Meijin Extreme на базі чотириядерного процесора Intel Core 2 Extreme і останнього покоління графічних карт NVIDIA GeForce 9800 GX2.


Meijin випустила екстремальні комп’ютери

Вимоги до графіку в таких сучасних іграх, як Crysis і Unreal Tournament 3, на високих дозволах (1900×1200 і вище) вже перевершили можливості більшості використовуваного обладнання. Для тих хто не шукає компромісів компанія Meijin розробила нову лінійку комп’ютерів.

Нова лінійка Meijin Extreme базується на флагманські графічні системи NVIDIA GeForce 9800 GX2 (шина пам’яті 512 bit, 256 потокових процесорів, частота ядра 600 МГц, пам’яті – 2000 МГц). Відеокарти GeForce 9800 GX2, створені в першу чергу для ігрових рішень, забезпечують екстремальну продуктивність в новітніх іграх. Крім цього, карти оснащені технологією NVIDIA PureVideo HD і забезпечують відтворення фільмів HD DVD і Blu-ray. Нова підсистема програмованої обробки відео бере на себе все навантаження по декодуванню відео високої чіткості H. 264, звільняючи CPU для інших завдань і значно скорочуючи споживання енергії, виділення тепла і рівень шуму.

На сьогоднішній день до її складу увійшло п’ять моделей комп’ютерів (серед них є і SLI і SLI-Ready системи). Всі вони побудовані з використанням чотириядерних процесорів Intel Core 2 Extreme QX9650 з частотою 3.0 GHz.. Процесори мають збільшений до 12 МБ кеш другого рівня і підтримують 64-розрядні додатки. В основі молодших моделей лінійки материнські плати набір мікросхем NVIDIA nForce 780i, в основі старших моделей – нові NVIDIA nForce 790i SLI. Всі моделі мають по 4GB двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 10600 Gb/ sec.

Всі комп’ютери цієї лінійки укомплектовані універсальним пристроєм BD-RW, яке відтворює і записує Blu-Ray, DVD і CD-диски.

Серед інших особливостей: TV-вихід на відеокарті, звукова карта Creative X-Fi Xtrеme Gamer з повною підтримкою EAX ADVANCED HD 4.0, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті та ін. Є і вже стала традиційною для ігрових комп’ютерів Meijin, програма Access Boss, яка дозволяє регулювати час гри на комп’ютері і є хорошим помічником для батьків підростаючих геймерів.