Meijin представила нові компютери на базі Intel Core i7

436

Компанія Meijin оголосила про оновлення модельного ряду комп’ютерів Meijin Liquid Edition і перекладі топової серії комп’ютерів на новітні процесори Intel Core i7.Комп’ютер Meijin Liquid Edition

Старша модель серії Meijin Liquid Edition пропонується на базі новітнього чотирьохядерного процесора Intel Core i7 і материнської плати з сучасним чіпсетом Intel X58. Доповнюють цей дует новинок 12 Гб пам’яті DDR3 з триканальної архітектурою і пропускною здатністю 10600 МБ/с і графічна система з трьох відеокарт Nvidia GeForce GTX280 (шина пам’яті 512 bit, 240 потокових процесорів, частота ядра 602 МГц, пам’яті – 2214 МГц), включених в режимі 3-Way SLI.

Охолодити настільки продуктивну модель, забезпечивши при цьому ще і стабільність роботи, може лише система водяного охолодження. Саме завдяки їй в комп’ютер Meijin Liquid Edition підтримується рівний температурний режим, що створює комфортні умови для роботи всіх компонент.

Доповненням є універсальний пристрій BD-RW з можливістю запису і відтворення Blu-Ray, DVD – і CD-дисків, а також звукова карта Creative X-Fi Xtreme Gamer – запорука реалістичного об’ємного звуку і інші характеристики, необхідні для комфортного існування користувача: TV-вихід, гігабітна мережева карта, пристрій зчитування з цифрових карт пам’яті і т. д.

Крім попередньо встановленою 64-розрядної операційної системи MS Windows Vista Ultimate і вже звичного помічника батькам – програми Access Boss, в комплект увійшли програми Acronis True Image, що дозволяє користувачеві повернутися на налаштування системи «від виробника», і антивірус Agnitum Outpost Security Suite Pro.