Meijin анонсувала медіацентр на базі чотирьохядерного процесора

421

Компанія Meijin представила нову модель медіа-центру – Meijin Media Center Q9300. Meijin Media Center Q9300 представлений у вже відомому повністю алюмінієвому корпусі Crown CW03, оснащеному рідкокристалічним екраном з технологією Touch Screen.


Meijin анонсувала медіацентр на базі чотирьохядерного процесора

Медіа-центру Q9300 притаманні всі достоїнства старших моделей медіа-центрів Meijin. Користувачеві системи: прийом до 255 цифрових і аналогових телеканалів, функцію відкладеного перегляду або зсув по часу, захоплення окремих кадрів відео і відтворення Blu-Ray дисків та ін. додатковий пульт ДУ сприяє комфортному управління системою.

Крім цього, Meijin Media Center Q9300 є потужним комп’ютером з попередньо встановленою 64-розрядною операційною системою MS Windows Vista Ultimate. Він побудований на новітньому 45-нм чотирьохядерному процесорі Intel Core 2 Duo Q9300, має збільшений до 6 МБ кеш другого рівня. Низькі енергоспоживання і тепловиділення є також заслугою використання нового процесора в цій моделі.

Не обійшов виробник увагою і такі важливі показники, як пам’ять і вибір відеосистеми. 4 ГБ двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 10600 Гбіт/сек плюс графічна система Nvidia GeForce 8800 GTS є хорошим доповненням загальної картини.

За збереження великої кількості даних, будь-то домашнє відео або колекція фільмів, фотографій, зображень, так або просто будь-якої цифрової інформації відповідає дисковий масив RAID 1 (дзеркало) ємністю 1 ТБ, а забезпечує максимально швидку роботу дискової системи масив RAID 0 (stripe) ємністю 148 ГБ. Корисними будуть і інші характеристики: звукова карта формату 7.1; можливість переглядати домашнє відео не тільки на екрані монітора, але і на великому екрані телевізора; готовність для підключення до дротових і бездротових мереж і ін