Logitech випустив мережевий музичний плеєр

417

Компанія Logitech представила інтегрований мережевий музичний плеєр Logitech Squeezebox Boom, який має вбудований підсилювач, колонки і спрощену процедуру налаштування.

Цей плеєр значно розширює можливості цифрової музики, дозволяючи слухати її у будь-якій кімнаті.

Використовуючи інтегрований мережевий плеєр Logitech Squeezebox Boom, можна прослуховувати численні колекції цифрової музики на кухні, в спальні, і в будь-якій іншій кімнаті. Після підключення плеєра, використовуючи існуючу домашню мережу, можна слухати улюблені музичні композиції, збережені на комп’ютері, Інтернет-радіостанції, а також Rhapsody, Last.FM, Slacker, Pandora і Sirius.

Squeezebox Boom автоматично виявляє доступні мережі. Після вибору мережі достатньо вказати пароль, який запам’ятовується плеєром Squeezebox Boom для подальшого використання.

Щоб слухати різну музику в різних кімнатах будинку, можна розширити музичну мережа плеєра Squeezebox. Для цього можна використовувати додаткові плеєри Squeezebox Boom в різних кімнатах або, якщо, наприклад, у користувача вже є стереосистема, можна просто додати будь-який інший плеєр з сімейства Squeezebox в мережеві настройки, включаючи систему Logitech Squeezebox Duet.

Після реєстрації мережевого музичного плеєра Squeezebox Boom користувач отримує доступ до тисяч Інтернет-радіостанцій і мільйонам музичних файлів, зібраних в мережі SqueezeNetwork, – безкоштовному онлайновому сервісі від Logitech, – при цьому не потрібно запам’ятовувати Інтернет-адреси або паролі. Для того щоб забезпечити надшвидкісну і оптимізовану бездротовий зв’язок і надійне з’єднання, в плеєрі Squeezebox Boom використовується бездротова технологія 802.11 g і здвоєні внутрішні антени.

В мережевому музичному плеєрі Squeezebox Boom використовується вбудований цифровий підсилювач потужністю 30 ватт, а також два високоякісних ВЧ-динаміка діаметром 1,9 см з м’яким дифузором і два НЧ-динаміка діаметром 7,6 см з високою робочою амплітудою. Підсилювач виконаний за схемою двоканального посилення, яка включає в себе високопродуктивний аудіопроцесор, підсилювач класу D і цифровий кросовер, що дозволяє отримати звук з мінімальними шумами і спотвореннями. Для тих, хто цінує низькі частоти, в плеєрі Squeezebox Boom передбачено підключення сабвуфера. Щоб прослуховувати музику, не заважаючи іншим, можна просто підключити навушники зі стандартним 3,5-мм роз’ємом.

Мережевий музичний плеєр Logitech Squeezebox Boom може працювати і в якості будильника, програючи при цьому обрані музичні композиції. Шість кнопок фіксованої установки, розташовані під дисплеєм, полегшують вибір і запам’ятовування обраних музичних композицій, Інтернет-радіостанцій або списків відтворення.

Пульт управління, що входить в комплект, що дозволяє управляти плеєром Squeezebox Boom дистанційно. Крім того, в цьому пульті управління є невеликий магніт, який дозволяє прикріпити пульт до плеєра Squeezebox Boom або, наприклад, до холодильника.

Мережевий музичний плеєр Logitech Squeezebox Boom очікується у продажу в США і Європі у вересні за рекомендованою роздрібною ціною 280 євро.