Logitech випустила нові клавіатури

428

Компанія Logitech представила три нових клавіатури, в числі яких — клавіатура Logitech Illuminated, відрізняється вдосконаленою системою підсвічування, системою клавіш Logitech PerfectStroke і максимально тонкої конструкцією середовищ всіх клавіатур Logitech.

Клавіатура Logitech diNovo для ноутбуків призначена для користувачів ноутбуків, які воліють використовувати мишу і клавіатуру для створення максимального комфорту. А компактний стильний бездротовий комплект Logitech Cordless Desktop S520 стане витонченим доповненням до сучасного ноутбука або комп’ютера на акуратному робочому столі, вільним від проводів.

Клавіатура Logitech Illuminated робить набір простим – навіть у темряві. Для оптимізації існуючої технології підсвічування компанія Logitech використовувала рефлектори з микролинзами, багатошарову забарвлення і лазерне гравіювання; все це дозволило створити більш яскраву, чітку і просту в сприйнятті систему підсвічування. Під час набору електронного листа або спілкування з друзями регульована підсвічування забезпечить саме ту кількість світла, яке необхідно користувачу.

Завдяки своєму прозорому корпусу надтонка клавіатура Illuminated (9,3 мм від основи до верху) внесе нотку елегантності в оформлення робочого столу. Клавіатура збалансована за формою і функціональністю: на ній представлена повнорозмірна розкладка (включаючи додаткову цифрову клавіатуру), м’яка підкладка для зап’ясть і повний ряд функціональних клавіш, а також мультимедійні клавіші регулювання гучності для швидкого управління розважальними програмами.

Клавіатура Logitech Illuminated і клавіатура diNovo для ноутбуків оснащуються системою клавіш Logitech PerfectStroke, яка робить набір зручним, швидким і тихим. Система PerfectStroke забезпечує більш довгий хід клавіш – 3,2 мм в порівнянні з 2,2 мм – ніж у звичайних клавіатур ноутбуків; в результаті відстань, яке пальці повинні проходити, натискаючи на клавіші, стає більш зручним. Важільний микромеханизм рівномірно розподіляє зусилля по поверхні клавіш — навіть при натисканні на край клавіші відчуття від натискання будуть колишніми.

Logitech diNovo

Клавіатура diNovo, перша клавіатура Logitech, спеціально створена для ноутбуків, відрізняється повнорозмірною розкладкою з додатковою цифровою клавіатурою і оптимізованою системою клавіш PerfectStroke. Клавіатуру diNovo для ноутбуків можна використовувати разом з підставкою Logitech Alto Connect або Logitech Alto Express.

Тонка (22,1 мм від основи до клавіш) клавіатура diNovo для ноутбуків, продовжує серію клавіатур Logitech diNovo, виділяється глянцево-чорним оздобленням і підкладкою для зап’ясть з матового алюмінію.

Оскільки ноутбуки часто використовуються в обстановці активної бездротового зв’язку, що використовується вдосконалена технологія бездротового зв’язку від Logitech на частоті 2,4 ГГц знижує рівень перешкод, усуваючи затримки і пропуски. Оптимізація системи керування живленням дозволяє удосконалено бездротової технології Logitech забезпечити роботу клавіатури від батарей протягом 3 років.

Logitech Cordless Desktop S520 підійде для самих різних комп’ютерів. Крім цього, високоефективна бездротова лазерна миша забезпечує точність і плавність відстеження в порівнянні з оптичними мишами.

Logitech Cordless Desktop S520

Новий комплект клавіатура-миша від Logitech забезпечує до 8 місяців роботи від батарей для миші і 15 місяців — для клавіатури. Клавіші виклику Word, Excel і інтернет-браузера дозволяють швидко запускати часто використовувані програми. Чотири додаткових програмованих функціональних клавіш дозволяють налаштувати клавіатуру необхідним чином; повний набір клавіш управління мультимедіа і регулювання гучності спрощує керування мультимедійними колекціями, фотографіями та музикою (після встановлення безкоштовного програмного забезпечення).

Очікується, що клавіатура Logitech Illuminated надійде в продаж в США і Європі в середині вересня за рекомендованою роздрібною ціною в 80 євро; клавіатура Logitech diNovo для ноутбуків надійде в світову продаж в жовтні за рекомендованою роздрібною ціною в 100 євро. Також очікується, що бездротової комплект Logitech Cordless Desktop S520 надійде в світову продаж у вересні за рекомендованою роздрібною ціною в 60 євро (Європа).