Logitech випустила футляри для приставок Nintendo

587

Для тих, хто не любить розлучатися зі своєю приставкою Nintendo DS Lite або Sony PSP серії 2000, навіть у подорожах, швейцарська компанія Logitech створила нові футляри для їх захисту.

Футляри виконані з полікарбонату і забезпечують захист при транспортуванні і в грі.
За допомогою нового футляра Logitech PlayGear Pocket Lite можна грати на приставці і вдома, і в дорозі. Ця конструкція, звана «play-in-case» забезпечує доступ до основних засобів управління і роз’ємів, дозволяючи грати на приставці, не виймаючи її з футляра. Крім того, у футлярі можна розмістити до чотирьох ігрових картриджів DS Lite.

Футляр Logitech PlayGear Pocket Slim створений спеціально для приставки Sony PSP серії 2000.
Щоб збільшити тривалість гри в автономному режимі, цей футляр дозволяє скористатися додатковим комплектом батарей Sony 2200 mAH.

Logitech PlayGear Pocket Slim

Користувачі можуть змінювати зовнішній вигляд і стиль футлярів. Для цього можна скористатися наявними шаблонами для малюнків, вирізати їх і вставити у прозору зовнішню кришку футляра.

Футляри Logitech PlayGear Pocket Slim і Logitech PlayGear Pocket Lite очікуються у продажу в США і Європі на початку серпня цього року. Рекомендована роздрібна ціна кожного футляра в Європі становить 10 євро.