Logitech вперше представив клавіатуру для ігрової приставки Wii

466

Компанія Logitech представила нову бездротову клавіатуру Logitech Cordless Keyboard for Wii – з ліцензією від Nintendo.

Ця нова клавіатура від Logitech має компактний і тонкий дизайн і використовує технологію бездротового зв’язку на частоті 2,4 ГГц; вона дозволяє вільно обмінюватися повідомленнями в ігровому чаті, а також виконувати пошук і перегляд інформації.

Бездротова клавіатура Logitech Cordless Keyboard for Wii має спеціальні системні клавіші – наприклад, Zoom In/Out (Збільшити/Зменшити), Forward/Back (Вперед/Назад), Quit (Завершити) і ДОБРЕ, – які полегшують роботу з ігровою консоллю і допомагають спілкуватися з друзями, переглядати Інтернет-сайти, читати новини, дізнатися погоду, дивитися відео в мережі Інтернет і відправляти електронні листи.

Клавіатура має світлої полірованої обробкою і елегантним зовнішнім виглядом, органічно поєднуючись з витонченим і стильним дизайном ігрової приставки і пультом управління Wii. Щоб забезпечити зручність набору тексту, основні клавіші в цій клавіатурі повнорозмірні. Разом з тим, її компактний і витончений дизайн відрізняється досить малими розмірами для комфортного використання в домашній обстановці (наприклад, її можна зручно розмістити на колінах).

Клавіатура Logitech Cordless Keyboard for Wii проста в налаштуванні і зберіганні. Досить підключити міні-приймач до ігрової консолі, і клавіатура готова до роботи. Після завершення роботи міні-приймач закріплюється на тильній стороні клавіатури.

Клавіатура Logitech Cordless Keyboard for Wii очікується у продажу в США і Європі на початку серпня. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить 30 євро.