Logitech представила веб-камеру, сумісну з компютерами Mac

334

Компанія Logitech представила свою першу веб-камеру, сумісний з Mac, – Logitech QuickCam Vision Pro. У ній використовується функція автофокуса і оптика Carl Zeiss. Крім того, ця нова веб-камера від Logitech забезпечує високу якість і чіткість зображення при роботі в програмах iChat і Skype.

Для забезпечення високої якості і різкості зображення у веб-камери Logitech QuickCam Vision Pro for Mac використовуються функції автофокуса й оптика Carl Zeiss. Крім того, в цій новій веб-камера від Logitech замість крокового приводу використовується плавний привід, керуючий системою автофокусу. Наведення фокуса виконується швидко і плавно – це забезпечує чіткість зображення навіть при сильному наближенні об’єкта, до 10 см від лінзи веб-камери. Система автофокусу, використовувана Logitech, компенсує зміни різкості по краях зображення і перенастроює фокус протягом не менше трьох секунд.

Завдяки 2-мегапіксельному сенсору веб-камера Logitech QuickCam Vision Pro для Mac може захоплювати відео з високою роздільною здатністю. Ця можливість підтримується технологією Logitech s RightLight2 Technology, яка дозволяє веб-камері інтелектуально підлаштовуватися під різні умови освітленості, наприклад, при тьмяному освітленні або різкою тиловий підсвічуванню.

При використанні веб-камери Logitech QuickCam Vision Pro for Mac з програмами iChat або Skype можна безкоштовно забезпечувати відеозв’язок VGA-якості з частотою до 30 кадрів в секунду. Це дозволяє отримати в 4 рази більш різке і в 2 рази більш плавне відеозображення, ніж при інших способах відеозв’язку.

Ця веб-камера від Logitech відразу готова до роботи після підключення до комп’ютера – додаткове ПО не вимагається. При використанні веб-камери для запису і збереження відео на комп’ютері, веб-камера QuickCam Vision Pro може записувати якісні відеокліпи у форматі з високою роздільною здатністю 720p (HD) (960х720 пікселів).

Веб-камера Logitech QuickCam Vision Pro for Mac очікується у продажу в США і Європі на початку липня. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить 100 євро.