Logitech представляє нові пристрої ‘tap’, орієнтовані на віддалені та особисті зустрічі

59

На цьому тижні компанія logitech анонсувала два нових пристрої, орієнтованих на проведення віддалених нарад, щоб допомогти користувачам приєднатися до онлайн-конференцій і управляти ними з деяких з найбільш популярних на сьогоднішній день платформ. У той час як logitech tap ip являє собою мережевий контролер конференц-залу, tap scheduler створений для роботи в якості “панелі планування зустрічей для будь-якого конференц-залу”.

Logitech tap ip

Logitech tap ip оснащений 10,1-дюймовим екраном і системою, готовою до інтеграції з такими платформами, як microsoft teams, zoom і ring central. Підключившись до цих платформ, користувачі можуть створювати збори або приєднуватися до них прямо з logitech tap ip.

Пристрій можна розмістити на столі або навіть на стіні завдяки вбудованому кріпленню vesa. Один кабель power over ethernet (poe) забезпечує живлення і мережеве підключення. При цьому, зрозуміло, його можна підключити до мережі і по wi-fi. Завдяки вбудованому датчику руху tap ip, за словами компанії,”завжди готовий до роботи”.

Logitech tap scheduler

Ще один анонсований компанією продукт-logitech tap scheduler, який, як випливає з назви, допомагає користувачам керувати особистими зустрічами. Tap scheduler ідеально підходить для корпоративного середовища, оскільки його можна легко розмістити на стіні для позначення майбутніх і поточних зустрічей.

Пристрій працює з платформами microsoft room, zoom, robin і meetio для відображення докладної інформації про заплановані заходи.

Ціна та доступність

За даними logitech, пристрої tap ip і tap scheduler з’являться в продажу цієї осені за ціною 699 доларів сша кожне. Сумісність з іншими платформами буде додана в майбутніх оновленнях, і очікується, що пристрої будуть доступні по всьому світу.

Джерело: logitech