Logitech анонсувала нову безпровідну мишу для ноутбуків

472

Компанія Logitech випустила на ринок бездротову лазерну мишу для ноутбуків Logitech V550 Nano, в якій використовується технологія Clip-and-Go.

Мініатюрна кліпса дозволяє прикріпити миша Logitech V550 до поверхні ноутбука – і переносити його з місця на місце.

Миша Logitech V550 Nano постійно готова роботі завдяки застосуванню нано-приймача Plug-and-Forget. Нано-приймач практично зливається з поверхнею ноутбука (виступаючи всього на 8 мм), тому його не потрібно від’єднувати кожен раз при перенесенні ноутбука.

У новій витонченої миші Logitech V550 Nano термін служби батарей збільшено до 18 місяців. Це єдина бездротова лазерна миша Logitech, яка в даний час забезпечує настільки тривалу роботу. Крім того, миша V550 Nano володіє ще однією перевагою – вона дозволяє економити енергію, вимикаючись автоматично, коли вона прикріплена до поверхні ноутбука або коли нано-приймач встановлений в корпусі миші для зберігання.

Logitech V550 Nano

Підвищена продуктивність миші Logitech V550 Nano забезпечується надшвидким коліщатком прокрутки, яке легко обертається, дозволяючи миттєво перегортати багатосторінкові документи та веб-сторінки. Перемикатися в режим покрокової прокрутки для перегляду списків, слайдів або фотоальбомів можна одним натисканням на колесо. Крім того, безпосередньо під коліщатком прокрутки є кнопка, яка використовується для перемикання між додатками (після установки додаткового ПЗ, яке завантажується безкоштовно з сайту.

Так як ноутбук часто працює в оточенні великої кількості бездротових пристроїв, в цій миші застосовується передова бездротова технологія зв’язку на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує надійну передачу сигналу практично без втрат і затримок. Надійність каналу зв’язку при передачі даних між приймачем і мишею забезпечує в 300 разів більшу швидкість обміну даними, ніж звичайні технології, що працюють на частоті 27 МГц; крім того, безпровідна технологія зв’язку на частоті 2,4 ГГц значно знижує інтерференційні завади.

В даний час миша Logitech V550 Nano поставляється в двох колірних рішеннях – сірий металік з чорними вставками і світло-сріблястий з небесно-блакитною облямівкою. Миша сумісна з комп’ютерами PC і Mac; кліпса Clip-and-Go може використовуватися зі всіма типами ноутбуків.

Миша Logitech V550 Nano очікується у продажу в США і Європі в кінці серпня цього року. Рекомендована роздрібна ціна в Європі становить 50 євро.