LG випустила програвач дисків Blu-ray і HD DVD

442

На міжнародній виставці 2007 International CES, яка проводиться в комплексі Convention Center в Лас-Вегасі, компанія LG Electronics оголосила про випуск свого нового програвача Super Multi Blue, в якому підтримується можливість програвання як дисків Blu-ray, так і HD DVD.

Новий програвач LG моделі BH100 для дисків Blu-ray і HD DVD, який планується випустити на ринок Сполучених Штатів в 1 кварталі 2007 р., стане першим на ринку програвачем, який володіє можливістю відтворення дисків обох новітніх форматів. Цей новий програвач поєднується з розширеним набором продуктів LG, включає телевізор з плазмовою панеллю Full HD з дозволом 1080p і телевізори з РК-екранами високої чіткості (HDTV).

Крім цього, новий продукт компанії LG Electronics забезпечує для споживача гнучкість у використанні оптичних дискових накопичувачів наступного покоління, призначених для персональних комп’ютерів. Оптичний привід моделі GGW-H10N, який також буде випущений в 1 кварталі 2007 р., сумісний з обома форматами Blu-ray і HD DVD. Накопичувач Super Multi Blue об’ємом 50 ГБ, є найбільш універсальним, сумісний з форматами Blu-ray, DVD, CD для читання/запису і HD-DVD-ROM для читання.

На додаток до якості відтворення Full HD з дозволом 1080p з обох дисків форматів, даний програвач має ряд інтерактивних функцій на основі BD-Java, які забезпечують розширені меню і функції, які будуть відображатися при перегляді дисків формату Blu-ray. І до тих пір поки не буде досягнутий такий же рівень інтерактивності меню під час програвання дисків формату HD DVD, поєднання технологій відтворення аудіо та відео Blu-ray і HD DVD буде залишатися унікальним на ринку.

Цей пристрій підтримує різні формати A/V, включаючи MPEG-2, VC-1, H. 264 відео, MPEG1/2 для аудіо, Dolby Digital, Dolby Digital, DTS і DTS-HD для аудіо, а також має декілька входів/виходів (HDMI out, виходи для передачі неповного/повного відеосигналу, а також аудіовиходи оптичного каналу/коаксіального каналу/каналу дискретних сигналів 5.1).

Очікується, що вартість програвача Super Multi Blue Player (BH100) від компанії LG, який буде запущений на ринок США в 1 кварталі 2007 р., буде складати близько $1,2 тис.