LG випустила новий широкоформатний монітор із серії W34

425

Компанія LG представила на російському ринку нову модель з діагоналлю 19 дюймів – W1934S з серії широкоформатних моніторів W34.


LG випустила новий широкоформатний монітор із серії W34
LG выпустила новый широкоформатный монитор из серии W34
LG випустила новий широкоформатний монітор із серії W34

Завдяки співвідношенню сторін монітора – 16:10 користувачі зможуть оцінити роботу в багатозадачному режимі, бачачи одночасно кілька вікон.

В домашньому використанні монітор W1934S дозволить в повній мірі отримати задоволення від відеоігор і перегляду фільмів. Пропонуючи час відгуку в 5 мс, він забезпечує чіткість зображення в динамічних сценах. Кнопка Light View на панелі управління дозволяє швидко перемикати сім яскравісно-колірних режимів, налаштовуючись на вид відображуваних матеріалів (текст, фільм, фото) і час доби (денний, нічний).

А з технологією “4:3 in Wide”, рассчитаной на любителів мультимедіа, можна переглядати картинки стандартного формату 4:3 на широкоформатному екрані 16:10 без будь-яких спотворень.

Дизайн монітора витриманий у класичному стилі: має тонку рамку чорного або сріблястого кольору. Монітор можна регулювати по куту нахилу, що зручно при тривалій роботі з монітором. Яскравість моделі становить 300 кд/кв м, контрастність – 1000:1, роздільна здатність: 1440×900 пікселів.