LG випустила DVD-рекордери 8 серії

398

Компанія LG представила нову серію DVD програвачів.
Всі моделі цієї серії здатні перетворювати стандартний DVD відео сигнал до формату Full HD.


LG випустила DVD-рекордери 8 серії

Для забезпечення кращої якості запису в рекордерах передбачена функція триступеневої обробки DVFX, є запатентованою розробкою компанії LG Electronics. Кадр за кадром технологія відновити колір і яскравість, прибере випадкові шуми (True View Pro), запобігає спотворення і втрати деталізації при стисненні (Perfect View Pro) і, нарешті, зробить зображення максимально чистим і чітким за рахунок перетворення в порядкове (True Scan Pro). Крім того, в моделях використана функція SIMPLINK (HDMI-CEC), яка дозволить управляти всією домашньою аудіо-відео системою з одного пульта ДУ.
На диску (250 Гб – в моделі HDR899) можна записати до 726 годин матеріалу, що еквівалентно 435 фільмів і 726 ТВ-програм.

Ще простіше стало керувати ТБ трансляцією. По-перше, це поліпшена функція Time Shift, яка автоматично вмикається, коли DVD починає працювати, зберігає до 6 годин ТБ матеріалу. У будь-який момент можна повернутися до перегляду програми. А, по-друге, з можливістю одночасного запису і відтворення тепер можна не перериватися під час перегляду DVD, фотографій або прослуховування музики, щоб записати передачу. Більш того, можна встановити таймер запису навіть після того, як програма вже почалася, і навіть при вимкненому рекордері.

Ще одна особливість – можливість підключення зовнішніх пристроїв. Наприклад, можна підключити камеру і дивитися записані відео та фото файли на великому екрані, і навіть в режимі слайд шоу, або ж натисканням однієї кнопки записати матеріал на жорсткий диск. Варто додати, що в рекордерах LG швидкість копіювання з жорсткого диска на змінний диск в 130 разів вище, ніж зазвичай. Таким чином, робота з відзнятим матеріалом стає максимально зручною.

Перша модель HDR899 поставляється з жорстким диском ємністю 250 Гб.
Друга модель HDRK888 – це система все-в-одному. Мультиформатний DVD рекордер з жорстким диском на 160 Гб і функцією караоке. Підрахунок очок в караоке відбувається в реальному часі, що посилює враження від дружнього змагання.

Третя з представлених моделей – DVD рекордер HDR878 з жорстким диском на 160 Гб.

Рекомендовані роздрібні ціни на моделі: HDR899 – 14 тис. руб., HDRK888 – 11,5 тис. руб., HDR878 – 10,5 тис. руб.