LG представив нову серію ергономічних моніторів для бізнесу

460

Компанія LG Electronics оголосила про випуск нової серії ергономічних моніторів – L42, розрахованих в основному на бізнес-користувачів. Модельний ряд включає в себе 17 і 19 дюймові монітори з форматом зображення 4:3.

Час відгуку матриці становить 5 мс; контрастність 8000:1.
Серія LG L42 складається з моделей з закінченнями: S, T, H, P і SM, кожна з яких володіє своїми перевагами, орієнтованими на різні групи користувачів або категорії бізнесу: від базових офісних функцій (S і T) і ергономічності (H і P), до прихованих гучномовців (SM).

Монітор L42H оснащений підставкою з подвійним шарніром, що також забезпечує рухливість. Підходить для використання в місцях, де зазвичай буває багато людей, наприклад, у бібліотеках, школах або в магазинах.
Підставка монітора L42P дозволяє повертати екран на 90 градусів, тобто змінювати положення з горизонтального на вертикальне, а також регулювати по висоті, враховуючи бажання кожного конкретного користувача.

LG L42

У моделі L42SM є приховані динаміки; в моделях L42H, L42P, L42T два входи: DVI-D і D-Sub; в моделях L42S і L42SM – аналоговий вхід – D-Sub.

Монітори нової серії L42 з’являться у продажу на російському ринку починаючи з серпня 2008 року.

LG L42