LG представила ЖК-телевізор з самим тонким екраном

481

Компанія LG Electronics оголосила про випуск нового рідкокристалічного телевізора з найтоншим у світі екраном у 45 мм – LG6000.

LG6000 розрахований на покупців, які вибирають телевізор з унікальним дизайном. C допомогою оригінального кольорового рішення задньої стінки телевізора створюється заспокійлива атмосфера, а хвилеподібна форма нижньої кромки притягує погляди глядачів. Спеціальні звукові ефекти, що супроводжують включення телевізора.

Лінійка LG 6000 представлена чотирма розмірами екранів – 32, 37, 42 і 47 дюймів. Всі крім 32-дюймової панелі мають дозвіл 1920х1080 і працюють у форматі Full HD 1080p. Якість зображення для 42 і 47 дюймових екранів вдосконалюється технологією Full HD TruMotion 100Hz. Сучасна технологія TruMotion 100 Гц мінімізує розмивання картинки, викликане швидкою зміною сцен. Динамічний коефіцієнт контрастності 50000:1 означає, що чорний колір виглядає більш глибоким, білий – більш яскравим, а кольори – більш живими, в той час як технологія 24p TruCinema створює можливість демонстрації фільмів з їх початковою швидкістю 24 кадру в секунду.

Телевизор LG LG6000

Для найкращої якості звучання, LG6000 має невидимі динаміки, спеціальна настройка яких була виконана відомим експертом в області звуку Марком Левинсоном. Ця система підкреслює красу телевізора, в ній джерела звукового сигналу розташовані по периметру всієї рамки, що одночасно виключає традиційні приводи і грати динаміків. Технологія Clear Voice регулює рівень фонового звукового наповнення і очищає людську мову під час насичених динамічних сцен.

Телевизор LG LG6000

Тепер процесор калібрує зображення залежно від зовнішнього освітлення і пори дня і ночі за п’ятьма параметрами: контрастність, яскравість, різкість,, баланс білого, цветпередача і темпіратура кольору. Фотосенсор контролює сприйняття світла і кольору, використовуючи 4096-ступеневий контроль. Таким чином, коригується насиченість кольору, а крім того знижується енергоспоживання.

Телевизор LG LG6000

При використанні зовнішніх джерел сигналу (DVD, Blu-Ray, HD-DVD, ігрові консолі) є можливість вибору режиму AV Mode: Cinema – для перегляду кіно, з доопрацюванням картинки до стандарту оригіналу і контролем надмірно насичених кольорів; Sport – для спортивних програм і трансляцій, з живим кольором і максимально розкриває ефективність 100-герцовой технологією особливо в динамічних сценах; Game – режим для гравців у відео-ігри, пропонує найбільш чисту і деталізовану промальовування фонових пейзажів, найбільш стабільні в динаміці передні плани з одночасним регулюванням якості звуку.

Для індивідуального налаштування зображення (під конкретного людини) удосконалено та деталізована калібрування за допомогою Expert Mode, сертифікованого ISFccc (Imaging Science Foundation). Налаштування пропонує на 25 параметрів більше, ніж у звичайних телевізорів, що дозволяє ще більше адаптувати картинку під свої умови. До того ж, у користувача є можливість використовувати два передвстановлених режиму ISF Day і ISF Night, підготовлених фахівцями інституту ISF.