LG представила новий монітор з вбудованою веб-камерою

427

Компанія LG Electronics представила новий 22-дюймовий РК монітор W2271TC з вбудованою 2-мегапіксельною веб-камерою, мікрофоном і колонками.

Комунікаційні можливості нового монітора є підходящим вибором для інтерактивного онлайн спілкування, наприклад, проведення відео-конференцій, або голосового зв’язку за протоколом IP (VOIP).

Перед початком запису або спілкування режим попереднього перегляду веб-камери дозволяє користувачеві побачити передане зображення. А для розваги в цьому режимі можна додати відео ефекти або забавні рамки.

Внизу екрана з лівого боку розташовані популярні кнопки моніторів LG, найвідоміша з яких – “Fun Key”. При натисканні на неї активуються такі функції, як Photo Effects, EZ Zooming і 4:3 in Wide.

Функція Photo Effects за допомогою різних графічних ефектів змінює зображення; EZ Zooming зменшує дозвіл екрану монітора, збільшуючи при цьому зображення і текст; а орієнтована на геймерів функція 4:3 in Wide дозволяє грати у відео-ігри, розроблені для традиційного монітори 4:3 на широкоформатному екрані 16:9 без будь-якого спотворення або розтягування картинки.

До того ж новий монітор W2271TC володіє високою якістю зображення з динамічною контрастністю 20,000:1, швидким часом відгуку 5 мс і яскравістю 300 кд/кв м для живого кольору і контрасту.

У продажу в Росії він з’явиться в листопаді 2008 року.