LG представила нові 24-дюймові монітори

218

Компанія LG Electronics запропонувала своїм користувачам дві нові моделі широкоформатних 24 дюймових моніторів для ігор і перегляду відео у форматі Full HD: W2452V і W2452T.

Завдяки високому дозволом WUXGA (1920×1200) на моніторах можна комфортно переглядати фільми та грати в ігри в форматі Full HD.

Наявність інтерфейсу HDMI у моделі W2452V зручно для швидкого підключення периферійних пристроїв, наприклад DVD-програвача, відеокамери або ігрових приставок PS3 і Xbox. А наявність роз’єму для підключення навушників позбавляє від необхідності тягти кабель до звукової карти комп’ютера.

Обидва монітори мають підтримаю HDCP, систему захисту контенту від несанкціонованого копіювання, яка дозволяє переглядати фільми Blu-ray.

Завдяки високій яскравості 400 кд/м2, динамічної контрастності 10 000: 1 і швидкому часу відгуку в 5 мс нові монітори дозволяють однаково комфортно працювати як зі статичним зображенням, так і з динамічним контентом, тобто переглядати фільми та грати в насичені графікою комп’ютерні ігри.

Моделі W2452T і W2452V продовжує відому серію моніторів LG W52. Вона відрізняється швидким доступом до спеціальних функцій монітора: ez Zooming, 4:3 in Wide, Photo Effect, включаються з приємним звуковим супроводом (Sound) при натискання кнопки FUN Key, виконаної у вигляді «фірмової усмішки» – логотипу LG на лицьовій панелі монітора.

Функція ez Zooming, дозволяє людям, що не володіє ідеальним зором, зменшити роздільну здатність монітора на один рівень, в результаті розмір піктограм і тексту збільшується, роблячи їх видніше.

4:3 in Wide, відображає зображення стандартного формату на широкоформатному екрані 16:9 без спотворень, що припаде до смаку любителям мультимедіа і комп’ютерних ігор.

Photo Effect сподобається любителям потокового відео або слайд-шоу. За допомогою кнопки Fun Key можна застосовувати до зображення один з чотирьох візуальних ефектів: «Natural», «Gaussian Blur», «Sepia», «Monochrome».