LG представила 22х швидкісний оптичний привід з P-ATA

368

Новий оптичний привід від LG GH22 Super Multi DVD Rewriter – перший на ринку 22х швидкісний оптичний привід c інтерфейсом P-ATA(E-IDE). Привід підтримує технологію SecurDisc, забезпечуючи як професіоналів, так і простих користувачів, необхідними інструментами для надійного захисту і передачі даних.


LG представила 22х швидкісний оптичний привід з P-ATA

На відміну від деяких оптичних пристроїв зберігання даних, в яких шифрування паролем – єдина функція захисту, GH22 пропонує п’ять функцій захисту диска для передачі і зберігання інформації за допомогою технології SecurDisc, розробленої спільно з компаніями HLDS і Nero. Новинка володіє максимальною швидкістю запису DVD дисків 22х, що дозволяє здійснити запис повного диска за 4 хвилини 30 секунд.
Технологія SecurDisc надає користувачам наступні можливості :
Захист паролем Захист даних від несанкціонованого доступу шляхом захисту паролем
Цифровий підпис Перевірка походження даних через верифікацію цифрового підпису
Перевірка цілісності даних Визначення змін даних шляхом верифікації контрольних сум
Надійність даних Забезпечення максимальної надійності даних за допомогою системи резервного зберігання і управління даними про дефекти
Захист від копіювання Запобігання копіювання документів у форматі pdf, записаних на DVD-дисках SecurDisc
Технологія захищає дані від несанкціонованого доступу за допомогою системи захисту паролем. Цифровий підпис дозволить одержувачам оптичних дисків з даними перевірити їх справжність. Крім того, на диску зберігаються контрольні суми для перевірки цілісності і считываемости даних, і користувачам не потрібно турбуватися про надійність зберігання інформації, яку забезпечує система резервного зберігання та попередження про можливі дефекти носія.

У Росії оптичний привід Super Multi Security GH22N надійде в продаж у другій половині 2008 року за рекомендованою ціною 850 рублів.