LG поповнила лінійку РК-телевізорів

378

Компанія LG випустила на ринок нові моделі РК-телевізорів серії LG5000: LG5010 і LG5020.
Телевізори LG5010 і LG5020 містять у собі ексклюзивні функції: AV Mode і Expert Mode.

Режими Кіно, Спорт і Гра, передбачені AV Mode, оптимізують зображення і звук в залежності від тематики програми. А експертний режим калібрування якості зображення, сертифікований ISF (Науковою організацією в галузі якості зображення), дозволяє користувачам регулювати параметри зображення на професійному рівні.

Крім того, нові моделі оснащені інтелектуальним датчиком зовнішнього освітлення (Intelligent Sensor), аналізує навколишній простір і автоматично встановлює оптимальну яскравість екрану в будь-якому приміщенні в будь-який час доби. Визначаючи температуру кольору і освітленість приміщення, інтелектуальний датчик ідентифікує середу перегляду і встановлює найбільш підходяще для комфортного перегляду якість відтворення кольору. Це до того ж допомагає знизити енергоспоживання на 50 відсотків.

LG5010 і LG5020 мають дозвіл HD і контрастність 50000:1. Якість зображення стає ще краще завдяки більш глибоким відтінків чорного, більш яскравому білому і більш живою колірній гамі в цілому. Час відгуку цих телевізорів становить 6,5 мс, що усуває розмитість зображення об’єкта, що рухається.

Яскравість нових моделей становить 500 кд/кв. м, а більш широкий кут огляду 176 градусів, дозволяє дивитися телевізор практично з будь-якого кута кімнати, незалежно від яскравості освітлення. Також, апарати сумісні з усіма найсучаснішими приладами та системами колишніх років, а на панелі комутації представлені майже всі типи роз’ємів – від виходів на навушники до HDMI v1.3, компонентного, D-sub і SCART.

В телевізорах передбачена невидима акустична система, спеціально налаштована відомим експертом в області звуку паном Марком Левинсоном. Вона використовує всю передню частину телевізора в якості резонансної панелі. Технологія чіткого голосу (Clear Voice), розроблена LG, змінює звуковий баланс так, що підкреслює людський голос і зменшує фоновий шум.