Lg cordzero a9 – лінійка вертикальних пилососів за ціною від 10 999 грн

34

Компанія lg представила в україні лінійку вертикальних пилососів cordzero a9. До неї увійшло дві моделі: a9-lite і a9essential.

Особливості

Новинки здатні ефективно прибирати сміття і пил з твердої поверхні, меблів і килимів. Потужність всмоктування становить від 23 в до 140 вт.

Всього виробником передбачено три режими роботи: звичайний, посилений і максимальний. Автономність моделі a9-lite становить 40 хвилин, 9 хвилин і 6 хвилин відповідно. Версія a9essential може працювати вдвічі довше за рахунок додаткової літій-іонної акумуляторної батареї. На підзарядку йде 3,5 години.

Пилососи отримали підтримку фірмової технології aeroscience, яка задіє міні-вихори для відділення частини пилу. Ефективній роботі новинок сприяє і інверторний двигун lg inverter motor, який відповідає за обертання вентилятора.

Також відзначимо 5-ступінчасту систему фільтрації hepa, яка дозволяє вловлювати до 99,9% частинок пилу, насадку power drive direct nozzle з вбудованим двигуном для ефективного забору сміття, щітку anti-tangle для прибирання шерсті, телескопічну трубку з чотирма рівня регулювання для вибору відповідної довжини і зручну ручку opti-balanced handle для зниження навантаження на зап’ясті.

Ціни

Новинки компанії lg вже надійшли в продаж в україні і доступні в інтернет-магазині rozetka. Купити пилосос lg a9-lite можна за 10 999 грн. Вартість моделі lg a9essential становить 15 599 грн.

Для тих, хто хоче знати більше: