LG анонсував слайдер Secret

238

Компанія LG Electronics оголосила про випуск на світовий ринок третього телефону серії LG Black Label – LG Secret (модель LG KF755).

Це найтонший телефон-слайдер з 5-мегапіксельною камерою, виконаний з інноваційних матеріалів, таких як загартоване скло.

LG KF755 продовжує серію мобільних пристроїв з сенсорними технологіями. Яскравим прикладом таких рішень є велика лінійка телефов від LG, починаючи з першого телефону серії Black Label-LG Сhocolate, який був продовжений престижним апаратом LG Prada.

Оснащений функціональної 5-мегапіксельною камерою, яка вбудована в найтонший з усіх камерофонів-слайдерів (корпус – 11,8 мм), LG Secret дозволяє знімати відео з частотою 120 кадрів в секунду і відтворювати файли DivX. В апараті передбачені функції фото і відео редагування, серед яких Morphing (редагування осіб) і SmartLight (автоматичне регулювання яскравості). Крім того, користувачі зможуть оцінити переваги програми Movie Maker, яка дозволяє створювати музичне відео прямо на своєму телефоні.

Розважальні функції включають в себе інтерфейс Touch Media, що використовує переваги сенсорного екрану для прямого доступу до п’яти мультимедійних функцій – музика, фото, ігри, документи і FM-радіо – натисканням однієї кнопки. Користувачі можуть слухати музику, гортаючи при цьому фото на екрані. Телефон дозволяє відкривати файли у форматі Word, Excel і PowerPoint, а також оснащений пакетом Google Package, який дозволяє користуватися інтернетом, Google Maps, YouTube і керувати поштою Gmail. У телефоні також є ігри, що використовують вбудований гіроскоп: нахиляючи або повертаючи телефон, користувач може метати дротики, ловити рибу або проходити лабіринт.

LG Secret робить життя простішим завдяки функції Bluetooth auto-sync, яка автоматично синхронизует телефон із комп’ютером, що усуває необхідність використання USB-кабелю. Функція автоматичного обертання зображення (Auto Rotating Display) дозволяє змінювати картинку на екрані так, щоб її можна було переглядати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Для переходу до широкоформатний режим перегляду досить просто розгорнути телефон. Функція автоматичного керування яскравістю (Auto Luminance Control) регулює яскравість екрану відповідно до зовнішньої освітленістю, завдяки чому зображення завжди залишається яскравим. У третій моделі серії LG Black Label зберігається вірність традиціям – так, технологія Voice Clarity гарантує ідеальну якість звуку навіть при високому рівні зовнішнього шуму.
Вихід LG Secret на світовий ринок розпочнеться в Європі, потім телефон з’явиться в Азії, Південній Америці і по всьому світу.

У Росії телефон з’явиться на початку червня 2008 року. Рекомендована роздрібна ціна моделі – 17 тис. руб.