LG анонсувала нову DVD мікросистему з сенсорним управлінням

201

Компанія LG Electronics представила нову DVD мікросистему з сенсорним управлінням FB-163.


LG анонсувала нову DVD мікросистему з сенсорним управлінням

Система динамічного керування XDSS (eXtreme Dynamic Dound System) підвищує частотний рівень звуку і робить його яскравим і насиченим. А система відтворення втрачених при стисненні MP3 і WMA файлів – живим і реалістичним. Віртуальна звукова матриця VSM дозволить системі 2.0 досягти ефекту 5.1 канального звучання для посилення відчуттів від прослуховування.

Крім того, FB-163 претендує стати повноцінним центром домашніх розваг. Це та функція караоке з диском в комплекті, з входами для двох мікрофонів і підтримкою інтерактивних можливостей; і відтворення всіх популярних відео, аудіо та фото форматів; а також FM/AM / OIRT-тюнер.

Більш того, система має ряд можливостей, що полегшують «взаєморозуміння» з іншими пристроями. FB-163 дозволяє безпосередньо відтворювати файли з портативних пристроїв через високошвидкісний USB порт і аудіовхід. Також слід відзначити можливість одним дотиком кодувати доріжки CD в MP3 формат і зберігати їх на зовнішніх пристроях пам’яті.

Доповнює картину 3-х полосні динаміки загальною вихідною потужністю 160 Вт.
Ціна: FB-K163Q (караоке диск на 4000 пісень+доп. можливості караоке) – близько 9 тис. руб, FB-D163X (караоке диск на 200 пісень) – 7,5 тис. рублів.