Lenovo випустила високопродуктивну мобільну робочу станцію

469

Компанія Lenovo представила саму високопродуктивну на сьогоднішній день мобільну робочу станцію – ThinkPad W700.

Lenovo вперше оснастила мобільну робочу станцію вбудованим графічним планшетом і системою калібрування кольорів. Крім того, в ноутбуці вперше використовується нова мобільна графічна карта Nvidia Quadro FX і реалізована підтримка процесорної технології нового покоління – Intel Core 2 Extreme. Модель відрізняє наявність двох дискових накопичувачів з можливістю реалізації RAID, підтримка до 8 Гб високошвидкісної оперативної пам’яті DDR3, бездротові технології, включаючи WiMax, а також мультимедійні можливості (в тому числі опціональний записуючий BluRay DVD-привід).

Мобільна робоча станція побудована на базі сучасних процесорних технологій Intel і використовує процесор нового покоління – чотирьохядерний процесор Core 2 Extreme. Комп’ютер підтримує до 8 Гб оперативної пам’яті і додатково 2 Гб пам’яті Intel Turbo Memory. Для забезпечення максимальної керованості Lenovo також пропонує моделі з підтримкою технології Intel vPro. Мобільні робочі станції можуть оснащуватися двома вбудованими дисковими або твердотільними накопичувачами. Модель ThinkPad W700 поставляється в модифікаціях як з графічними картами Nvidia Quadro® FX 2700M, так і 3700M Open GL, оснащені 1 Гб власної відеопам’яті, що разом з 17-дюймовим дисплеєм забезпечує станції мобільного максимальну графічну продуктивність. Дискові накопичувачі можуть бути об’єднані в масив RAID 0 для забезпечення ще більш високій швидкості читання і запису у порівнянні з традиційними способами запису, або в масив RAID 1 для віддзеркалення даних і забезпечення додаткової безпеки зберігання даних.

В нової мобільної станції реалізована підтримка бездротових технологій WiFi і WiMax. Крім того, користувачі можуть підключати робочу станцію до інших мобільних пристроїв за допомогою Bluetooth.

Модель W700 стане першим ноутбуком лінійки ThinkPad з 17-дюймовим екраном і першої мобільної робочої станцією, що забезпечує максимальну зручність та комфортність зорового сприйняття інформації за рахунок застосування передових технологій. Опціональний WUXGA-екран з яскравістю 400 ніт забезпечує вдвічі більшу яскравість в звичайному режимі роботи. Завдяки збільшеній на 72% колірній гамі інтенсивність кольору збільшена на 50% у порівнянні зі звичайним монітором. Для підключення до зовнішніх моніторів модель ThinkPad W700 оснащена роз’ємами Dual Link DVI, Display Port і VGA. Мультикард-рідер, що підтримує сім різних типів карт, а також п’ять портів USB забезпечують користувачам широкі можливості для перенесення файлів і доступу до цифрового контенту. Крім того, робоча станція може додатково комплектуватися рідером карт compact flash і приводом для читання і запису дисків Blu Ray DVD. Мініатюрна док-станція дозволяє розширити можливості ноутбука і, крім цифрових аудіо портів та роз’єми eSATA, забезпечує зручне підключення кабелю живлення, зовнішніх моніторів і периферії.

Нові високопродуктивні робочі станції опціонально оснащуються сканером відбитків пальців та іншими засобами безпеки, в тому числі слотом для смарт-карт, дисковими накопичувачами з повним шифруванням даних, можливість відключення доступу до портів і до BIOS. Новий ноутбук отримає більше 20 сертифікатів від незалежних виробників програмного забезпечення.

Мобільна робоча станція ThinkPad W700 з’явиться у продажу з 2 вересня по ціні, орієнтовно, від 84 тис. рублів.