Lenovo анонсувала тонкий ноутбук ThinkPad X301

389

Компанія Lenovo представила новий ноутбук ThinkPad X301, самий тонкий, легкий і повнофункціональний у своєму класі.

Х301 продовжить успіх попередньої моделі ThinkPad X300, поєднуючи передові технології і функціональні можливості при вазі менше 1.36 кг і товщині всього 2,5 див. Оновлена 13.3-дюймова модель оснащена жорстким диском SSD з об’ємом пам’яті 64 Гб. З вересня також буде доступна модель з пам’яттю 128 Гб. Показники продуктивності ноутбука ThinkPad X301 перевищують аналогічні показники моделі ThinkPad X300 завдяки пам’яті останнього покоління DDR3 і новітнього двоядерного процесора Intel Core 2 Duo з низьким електроспоживанням.

ThinkPad X301 має вихід DisplayPort, що дозволяє з легкістю переглядати відео високої роздільної здатності на зовнішньому моніторі. Завдяки виходам DisplayPort і VGA користувачі зможуть виводити зображення високої якості одночасно на декілька екранів. Прагнучи забезпечити максимальну свободу використання бездротових з’єднань, розробники ThinkPad X301 передбачили можливість оснащення ноутбука модулем підключення до стільникових мереж останнього покоління, модулем WiFi для з’єднання з інтернетом, а також Bluetooth. Пізніше в цьому році будуть доступні моделі, що підтримують WiMax. Деякі моделі оснащуються модулем GPS.

Програмно-апаратний комплекс Lenovo ThinkVantage дозволяє істотно підвищити продуктивність роботи. З допомогою покращеної технології Access Connections і зручного інтерфейсу користувачі зможуть легко знайти і підключитися до бездротових пристроїв та Інтернет. Покращена програма Lenovo Power Manager дає можливість контролювати роботу ноутбука і збільшувати час роботи батареї.
Ціна на моделі ThinkPad X301 буде відома пізніше. Очікується, що продажі ноутбука X301 почнуться у вересні.